Blíží se konec krize?

PEF MZLU - logo

(22. 4. 2010, Brno) Na tuto a řadu další otázek se pokusí najít odpověď jeden z předních českých ekonomů, host Provozně ekonomické fakulty Mendelovy univerzity v Brně (PEF), Pavel Kohout. Jeho přednáška s názvem „Finance po krizi“ pro studenty, akademické pracovníky, ale i širokou veřejnost se uskuteční 28. 4. 2010 od 13:00 h v přednáškové místnosti Q01.

Finanční krize a následná recese jsou události, které pohnuly světem. Ačkoli nejsou u konce, lze již analyzovat vývoj, který k nim vedl. Odpovědi na otázky Co z krize vyplývá pro investiční chování? Které teorie a modely se osvědčily a které nikoli? zazní nejen na zvedené přednášce. Pavel Kohout následně též vystoupí pro užší okruh zájemců, kteří se problematikou zabývají podrobněji, v rámci pravidelného Ekonomického kroužku PEF od 15:30.

Pavel Kohouti naposledy se přestavil na PEF v roce 2009 společně s ekonomem Tomášem Sedláčkem a s bývalým ministrem financí Miroslavem Kalouskem při oslavách 50. výročí založení fakulty. Na jeho letošní vystoupení jsou zváni všichni zájemci o aktuální situaci ve světě financí, který se zotavuje po světové ekonomické krizi a jejím dalším vývoji.

Za PR oddělení PEF

Ing. Jiří Urbánek

 

Přidáno: 23.04.2010, Zdroj: Vzdělání.CZ Autor: Ing. Jiří Urbánek

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si