Binární hodiny TheOne01 jsou in!

01TheOneNová kolekce módních a designových hodinek 01The One pro rok 2011 zůstává věrná své vyjímečné, futuristické a neokoukatelné image.

Společně s již oblíbenými a známými modely přichází designéři z teamu 01The One s horkými novinkami jak v oblasti binárních, tak i analogových modelů, které se letos objeví na našem trhu zcela poprvé.

Nebude chybět ani ART EDITION, které se pro rok 2011 ujal známý německý umělec Walter Heidenreich, zaměřující se na konkrétní umění prostřednictvím tvarů a barev. Pro 01The One navrhl kolekci hodinek, které odrážejí jeho lásku k umění a designu. Hodinky vychází z moderních trendů, použití tvrzeného minerálního skla a chirurgické oceli je tedy základem.

Veškeré modely jsou již od dubna na pultech obchodů a jejich výrazný rukopis je odliší od ostatních tak, že je jistě nepřehlédnete!

Hodinky můžete koupit také v internetovém obchodě výhradního dovozce do České repuliky.

Binární hodinky - nová kolekce

Přidáno: 04.05.2011, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.