Bigg Boss Take Over Night!

Pure PlatinumOd poslední Bigg Boss akce už uplynulo pár týdnů, takže nadešel čas pro další Bigg mejdan v Boss režii. „Bigg Boss Take Over Night“ proběhne v sobotu 6.10.2007 ve zcela nových prostorech, které donedávna slyšeli spíše kvílení soustruhů než dunění rapu. Jde o prostory rozsáhlého industriálního objektu Meet Factory na Smíchově.

Možná vám zní název povědomě a vzpomínáte si na křest graffiti sketchbooku 2666: Praha Odyssey. Ten proběhl v listopadu minulého roku v části tohoto objektu (nynější galerii). Teď se ale projekt Meet Factory spouští v celém rozsahu a startuje začátkem října celotýdenním openingem. Postupně ožívají všechny 3 patra objektu v celé své síle a rozloze 5.000 m2. Akce Bigg Boss Take Over se odehraje ve velkém multifunkčním sále s kapacitou až tisíc osob.

V rámci týdenního maratónu hudby, divadla a filmů přebírá Bigg Boss kontrolu nad sobotní nocí. Během tohoto večera se na pódiu vystřídají WWW, SuperCrooo a u nás dobře známý ruský raper Berezin z kapely P13. O party se postarají DJs Double J a Brainy Thug.

WWW od vydání úspěšného debutu čím dál více koncertují během léta byli častými hosty letních festivalů. Velký úspěch slavili zejména na Slovensku, ale i na celé řadě domácích festivalů. Teď máte možnost je vidět po delší době opět v Praze při klubovém vystoupení. Pokračovat budou SuperCrooo a důležitá část večera bude patřit křtu nové desky P13 od Berezina.
Podrobnosti k této desce čekejte každou chvílí.

Akce startuje ve 20:00 h a vstupné je 90,– Kč. Kromě hudební produkce odstartuje ve 20:00 h také projekce dvou kultovních filmů – Donnie Darko, Braindead. Vstupenky budou k dostání pouze na místě. Přijď v sobotu 6.10. zkontrolovat nový prostor, který pravděpodobně provětrá zatuchlou klubovou scénu v Praze a užít si pořádný mejdan.

Bigg Boss Take Over Night
Sobota 6. 10. 2007, Start 20:00 h

MEET FACTORY
Ke sklárně 15, Praha 5
www.meetfactory.cz

Live: WWW, SuperCrooo,
křest nového solo LP Berezina (P13)
DJs
: Double J, Brainy Thug

Vstupné 90,- Kč
Více informací na www.biggboss.cz

Přidáno: 04.10.2007, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.