Bibione čeká: Je čas na nákup nejvýhodnější rodinné dovolené

Už jste přemýšleli nad tím, co budete dělat příští léto a kam pojedete na dovolenou? Nyní přichází ten pravý čas se nad tím pořádně zamyslet. Právě totiž odstartovala sezóna prodeje turistických zájezdů na léto 2014. Nečekejte na poslední chvíli a vybírejte z kompletního přehledu destinací už nyní.

Za humna

Při nákupu dovolené na příští rok si můžete splnit vše, po čem jste vždy toužili. Uvědomte si však, že za zábavou není potřeba jezdit tisíce kilometrů daleko. Stačí si vybrat takové místo, které vám toho dokáže mnoho nabídnout, a vy si zvládnete dokonale odpočinout. Například severní Itálie je oblast plná protikladů a skvělých příležitostí k cestování. V zimě se tu dá lyžovat, v létě zase strávit čas u moře. Nabídka first minute zájezdů vám proto přináší možnost výhodného nákupu dovolené ve zdejší oblíbené destinaci Bibione.

Zážitky pro celou rodinu

Toto známé severoitalské letovisko patří k tradičně nejvyhledávanějším oblastem pro rodinné dovolené s dětmi. Bibione je část města Sant Michele al Tagliamento, které leží pětaosmdesát kilometrů východně od Benátek. Rozprostírá se zde osmikilometrová, pěkně upravená písečná pláž s pozvolným vstupem do vody. Společnému rodinnému vyžití zde slouží dětský lunapark, půjčovna jízdních kol, stezka pro inline bruslaře nebo Pluto Beach, pláž pro pejskaře a jejich čtyřnohé přátele. Mladší jistě ocení živé centrum Bibione s diskotékami, bary, restauracemi a kavárnami. K relaxaci poslouží zdejší termální lázně a k výletu vybízí místní dominanta v podobě majáku. 

Buďte první

V poslední době stále narůstá zájem o first minute zájezdy, které klienti rádi využívají kvůli jejich přednostem. Když budete mezi prvními, získáte šanci vybírat ze všech cestovních nabídek, které jsou k mání. U last minute nabídky na vás zbydou jen zájezdy, o které nikdo nestojí. First minute je cenově nejvýhodnější a kupující mohou získat i další výhody. Jde například o ubytování pro jedno dítě zdarma nebo složení nižších záloh. Neváhejte a pořiďte si rodinnou dovolenou v Bibione už nyní.

Přidáno: 25.11.2013, Zdroj: CK Italieonline s.r.o. Autor: Petra Šmejdová

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.