Bezplatné vysokoškolské studium v Británii

Po vstupu do Evropské unie se nabízejí českým studentům nové příležitosti, a to hlavně možnost studovat na vysokých školách v zahraničí za stejných podmínek jako domácí studenti.
Studenti z členských zemí Evropské unie (mezi které patří také Češi) se mohou ucházet o bezplatné bakalářské studium. Podmínkou pro úplné odpuštění poplatků za studium je roční příjem obou rodičů za uplynulý rok nižší než GBP 21 475 (tj. cca 920 000 Kč).

Tuto výhodu nabízí i University of Luton ve Velké Británii, která se díky dlouholeté tradici vyznačuje vysokým standardem vzdělávání. Už šestkrát za sebou byla oceněna britskou vládou za nejvyšší kvalitu vzdělávání a dvakrát získala prvenství mezi všemi britskými univerzitami za nejlepší umístění absolventů v praxi. Studenti si mohou vybrat ze široké nabídky studijních oborů bakalářského či magisterského studia a mohou se také zdokonalit v anglickém jazyce a získat tak kvalitní základ své budoucí kariéry.

Agentura InterStudy nabízí jedinečnou příležitost zúčastnit se prezentace University of Luton, osobně se setkat se zástupcem univerzity a zeptat se na všechno, co vás zajímá. Po prezentaci se zájemci o studium na University of Luton mohou zúčastnit písemného přijímacího testu z anglického jazyka, jelikož jedinou podmínkou přijetí na školu je jeho výborná znalost. Úspěšní absolventi mohou začít studovat na této univerzitě od února 2006, resp. od září 2006. Příští prezentace se bude konat 5. listopadu 2005 (sobota) v Brně.

Vzhledem k připravované změně legislativy od nástupního termínu září 2006, jde pravděpodobně o jednu z posledních příležitostí začít studovat na univerzitě ve Velké Británii zadarmo. Jestliže vás možnost bezplatného vysokoškolského studia ve Velké Británii zaujala, neváhejte a klikněte si na internetovou stránku: www.interstudy.sk, kde se dozvíte bližší informace o studiu na University of Luton i o plánovaném setkání se zástupcem univerzity.

Kontakt: InterStudy, s. r. o., Štefánikova 29, 811 05 Bratislava, Slovenská republika tel.: 00421-2-5262 2611, 00421-2-5262 2612, e-mail: info@interstudy.sk

Přidáno: 06.10.2005, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.