Bestseller Upíří deníky se otevírají na webu zdarma

FRAGMENT

Harry Potter odstartoval vášeň čtenářů po fantasy románech, které se dotýkají magie a kouzel. Sága o Dračím jezdci od Christophera Paoliniho způsobila dračí mánii a teď přichází další téma, které se stává středem pozornosti čtenářů po celém světě.

Touha po krvi je čím dál silnější a čtenáři prahnou po titulech s upíří tématikou. To dokazuje i celosvětový úspěch Upířích deníků, které přináší na knižní trh nakladatelství Fragment.

Nová generace nemrtvých je určena pro všechny čtenáře od 15 let, kteří na stránkách najdou milostný trojúhelník plný touhy, očekávání, zvratů a krve.

Upíří deníky - Probuzení

248 stran

Formát: 115 x183 mm,
brož., 15+
Cena: 199 Kč
Vychází 16. října 09´

Upíří deníky - Souboj

232 stran

30. ZÁŘÍ SPUŠTĚN OFICIÁLNÍ WEB - www.upiri-deniky.cz.

Od 6. října 1. kapitola ke stažení zdarma na www.upiri-deniky.cz.

BESTSELLER v západní Evropě i USA.

20. týdnů na žebříčku New York Times. Aktuálně na 2. místě.

Omnibusu prodáno přes 500 000 jen v USA.

Přidáno: 02.10.2009, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.