Berezin se probral a natočil pilotní klip

- máme fotky i video z místa činu.

Praha-Mafie-Bigg Boss začíná šílet. Po vydání Vladovy desky byl krátký oddych a teď jsme pro změnu atakováni další várkou rapového materiálu. Tentokrát půjde o videoklipy – zatímco Vladimir točí klipy na "Smíchov-Újezd" a "Děti prázdnoty", Berezin, který se po vydání svého sólo debutu na nějakou chvilku mediálně odmlčel, reprezentuje v novém klipu „P-Style", s Trafikem v zádech a LA4 po svém pravém boku. Bigg Boss a Praha – už také tušíte, co se ve finále objeví na zeleném plátně. Užijte si šest a půl minuty z místa natáčení. Kontrolujte „making of" a čekejte brzký Bigg Boss nášup – Vladimir – "Smíchov-Újezd", "Děti prázdnoty" a Berezin – "P-Style".

Nikita / Bbarak.cz

Berezin feat. LA4 - Prazski styl (making of)

 

Přidáno: 16.04.2008, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.