Berezin se probral a natočil pilotní klip

- máme fotky i video z místa činu.

Praha-Mafie-Bigg Boss začíná šílet. Po vydání Vladovy desky byl krátký oddych a teď jsme pro změnu atakováni další várkou rapového materiálu. Tentokrát půjde o videoklipy – zatímco Vladimir točí klipy na "Smíchov-Újezd" a "Děti prázdnoty", Berezin, který se po vydání svého sólo debutu na nějakou chvilku mediálně odmlčel, reprezentuje v novém klipu „P-Style", s Trafikem v zádech a LA4 po svém pravém boku. Bigg Boss a Praha – už také tušíte, co se ve finále objeví na zeleném plátně. Užijte si šest a půl minuty z místa natáčení. Kontrolujte „making of" a čekejte brzký Bigg Boss nášup – Vladimir – "Smíchov-Újezd", "Děti prázdnoty" a Berezin – "P-Style".

Nikita / Bbarak.cz

Berezin feat. LA4 - Prazski styl (making of)

 

Přidáno: 16.04.2008, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Jak sledovat studijní mobilitu ve vysokoškolském vzdělávání?
Jak jsou evropské vzdělávací systémy připraveny podporovat mobilitu studentů? Souhrnný přehled z publikace Mobility Scoreboard. Higher Education Background Report pro čtenáře Vzdělání.cz připravili odborníci Domu…
S odborným doučováním bude maturitní vysvědčení v kapse
S druhým stupněm na základní škole přibudou do života dítěte i přírodovědné předměty. A jelikož jde o náročnější, vyprofilovanější témata, ne každý žák si s nimi umí poradit sám. Kde mohou rodiče a žáci…