Berezin se probral a natočil pilotní klip

- máme fotky i video z místa činu.

Praha-Mafie-Bigg Boss začíná šílet. Po vydání Vladovy desky byl krátký oddych a teď jsme pro změnu atakováni další várkou rapového materiálu. Tentokrát půjde o videoklipy – zatímco Vladimir točí klipy na "Smíchov-Újezd" a "Děti prázdnoty", Berezin, který se po vydání svého sólo debutu na nějakou chvilku mediálně odmlčel, reprezentuje v novém klipu „P-Style", s Trafikem v zádech a LA4 po svém pravém boku. Bigg Boss a Praha – už také tušíte, co se ve finále objeví na zeleném plátně. Užijte si šest a půl minuty z místa natáčení. Kontrolujte „making of" a čekejte brzký Bigg Boss nášup – Vladimir – "Smíchov-Újezd", "Děti prázdnoty" a Berezin – "P-Style".

Nikita / Bbarak.cz

Berezin feat. LA4 - Prazski styl (making of)

 

Přidáno: 16.04.2008, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.