Balkan Party - Hot Dance Night

Viděli jste film Underground od Emira Kusturici? Znáte srbského muzikanta Gorana Bregoviće? Vite co je to Rakija? Po několikaměsíční absenci a pro velký zájem veřejnosti Bukefal group pořádá další Balkán Party! Balkánským expresem do Prahy přijedou podívat, například, Sladjana Ivanisevic, Arija Band nebo zpěvačka Iris. Akce plná hudebních objevů a lahůdek proběhne v sobotu 8. prosince od 21:00 v prostorách Disco Clubu HANY BANY.

Celý večer bude znít živa hudba od skupin a zpěvaček z Balkán. Podle starého zvyku Hot Go-Go tanečnice předvedou svoje umění přímo u vás na stole. Mimořádné balkánské vino a rakija ještě vice rozproudi krev a kuchař z Bosně naservíruje vám svoje speciality.

 

Sobota 8.12.2007 / Start 21:00 h
Disco Club HANY BANY

Balkan Party
Hot Dance Night!

Live: Arija Band, Sladjana Ivanisevic
Živá hudba celý večer
Skupiny a zpevačky z Balkánu
Hot Balkan Go-Go tanečnice
Balkánské vino
Rakija
Balkánské speciality na grilu – Bosna gril

Vstupné: 190,- Kč
Rezervace: 774 081 369

Přidáno: 27.11.2007, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…