Balkan Party - Hot Dance Night

Viděli jste film Underground od Emira Kusturici? Znáte srbského muzikanta Gorana Bregoviće? Vite co je to Rakija? Po několikaměsíční absenci a pro velký zájem veřejnosti Bukefal group pořádá další Balkán Party! Balkánským expresem do Prahy přijedou podívat, například, Sladjana Ivanisevic, Arija Band nebo zpěvačka Iris. Akce plná hudebních objevů a lahůdek proběhne v sobotu 8. prosince od 21:00 v prostorách Disco Clubu HANY BANY.

Celý večer bude znít živa hudba od skupin a zpěvaček z Balkán. Podle starého zvyku Hot Go-Go tanečnice předvedou svoje umění přímo u vás na stole. Mimořádné balkánské vino a rakija ještě vice rozproudi krev a kuchař z Bosně naservíruje vám svoje speciality.

 

Sobota 8.12.2007 / Start 21:00 h
Disco Club HANY BANY

Balkan Party
Hot Dance Night!

Live: Arija Band, Sladjana Ivanisevic
Živá hudba celý večer
Skupiny a zpevačky z Balkánu
Hot Balkan Go-Go tanečnice
Balkánské vino
Rakija
Balkánské speciality na grilu – Bosna gril

Vstupné: 190,- Kč
Rezervace: 774 081 369

Přidáno: 27.11.2007, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.