Balaton Sound startuje předprodej a hlásí: David Guetta, W&W, Steve Angelo a další

Hned několik novinek provázelo zahájení předprodeje vstupenek ve středu 11.12.2013 pro ročník MasterCard Balaton Sound 2014. První jména vystupujících jako jsou David Guetta, Martin Garrix, Felix da Housecat, Azealia Banks či Steve Angelo, dlouho očekávané oficiální video z festivalu a navíc nominace mezi nejlepší festivaly v Evropě v prestižních cenách European Festival Awards.

Předprodej

Přesně v poledne 11. prosince začal prodej prvních vstupenek jak na webových stránkách festivalu, tak na tisících prodejních místech napříč Evropou. Právě toto první kolo prodeje obsahovalo 15 000 vstupenek za zvýhodněnou cenu. V roce 2013 byly festivalové vstupenky na největší plážovou párty ve střední Evropě vyprodány už dva měsíce před otevřením bran festivalu.

Tato skutečnost přispívá k očekávání velkého zájmu o další ročník, který se uskuteční 10.-13. července 2014. Vstupenky jsou dostání v síti Ticketpro anebo přímo na www.balatonsound.cz.

Aftermovie

Zde je dlouho očekávané oficiální aftermovie festivalu.

První jména

Organizační tým s potěšením oznamuje i první jména vystupujících na MasterCard Balaton Sound.

David Guetta – Superstar festivalů i magazínů.

Martin Garrix - Nadějný talent holandské house scény. Ještě mu není dvacet, ale již nyní je mu předpovídána hvězdná budoucnost EDM, a jeho sety jsou v line-upech největších parties. I když je velmi mladý, již spolupracoval s Sander Van Doorn, Hardwell, Dimitri Vegas.

Steve Angello - EDM ikona jednadvacátého století.

W&W - Silná DJ super dvojka Ward van der Harst a Willem van Hanegem se ukrývá pod názvem W&W. Fúze stylů a směs vlivů u W&W se kombinuje do melodického trance až po intenzivní electro a progressive house.

Felix da Housecat - Jedna z nejznámějších ikon druhé vlny Chicago house revolution - Felix da Housecat. Felix je nu-skool electronic hudebník, DJ a producent. Jeho nejznámější album Kittenz (And Thee Glitz). 

Azealia Banks – americká zpěvačka, rapperka a umělkyně. Její hvězda stále stoupá a zde jsou některá ocenění, která v poslední době získala: Philip Hall Radar Award  v cenách NME Awards, třetí místo  v BBC Sound of 2012 a také cenu New Style Icon v the Billboards Awards.

Wiz Khalifa - Americký rapper z Pittsburgu si již přes své mládí dokázal vydobýt jméno jak u hudební kritiky tak u fanoušků. I díky čtyřem skvělým sólovkám. Nyní poprvé v Maďarsku. 

Nominace na ceny EFA

V loni zvítězil v kategorii ‘Best-Medium Sized Festival’ a nyní je opět nominován mezi nejlepší, řeč je o MasterCard Balaton Sound. Nejprestižnější festivalové ceny současnosti v Evropě se jmenují European Festival Awards. Výsledky jsou kombinací poroty složené z odborné poroty (hudební publicisté, booking agenti a pořadatelé festivalů a hlasující veřejností o síle 620,000 hlasů. Do finále se dostali i další naše akce Sziget Festival, VOLT Festival a B.my.Lake.

Vítěze oznámí porota 15. Ledna 2014 na slavnostním vyhlášení European Festival Awards, která se koná na Eurosonic Noorderslag v holandském Groningenu. Držte nám palce!

Sledujte naše stránky či profily na facebooku.

www.balatonsound.com
www.facebook.com/balatonsoundCZ

Přidáno: 19.12.2013, Zdroj: Sziget Festival

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.