BABYLONIA - Where Music is the Connecting Language

Babylonia, nová rezidenční noc z dílny Starmix (znáte z Bora Bora, Circus Circus), přináší opět ty nejnovější zahraniční trendy na českou párty scénu. Přijďte si vychutnat nejmodernější technologie živého mixování v krásné symbióze s živými instrumenty. DJs Angel Charlie a David Monoszon zapracovali na dalším vývoji svého „live remix“ umění a obohatili svou stage o mnoho nových technologií a především navázali spolupráci s talentovanými vokalisty a instrumentalisty. Z původního živého remixování na 4 gramofony přešli na počítačovou technologii používanou největšími světovými DJs (Tiesto, Sasha, Daft Punk, atd.), která umožňuje preciznější a kreativnější live remixy. Charlie s Davidem remixují na dvou laptopech najednou, samply spouštějí z klávesnice a stále filtrují přes Roland307.

Párty v úvodních hodinách rozjede DJ Leon, rezident Bora Bora párty a klubu Valentino. Na mikrofon zazpívá a vygraduje atmosféru MC Mark (Marek Greger) z radia Evropa2. Intenzivní kytarovou show předvede Kanaďan David Riva a poprvé v Mecce vystoupí na bicí soupravu talentovaní bubeník Eden.

Na dolní stage bude udržovat příjemnou atmosféru v rytmu RnB mezinárodně uznávaná stálice tohoto žánru, DJ KAZ D.

Hudební projekt Starmix je možno pravidelně poslouchat na expresrádiu každý pátek od 23:00 do 01:00.

BABYLONIA
Where Music is the Connecting Language

Sobota 26.4.2008, Start 22:00

MECCA
U Průhonu 3, Praha 7

DJs Angel Charlie & David Monoszon
Support: DJ Leon

Živá vystoupení
Mikrofon: MC Mark
Bicí souprava: Eden
Kytara: David Riva

2nd stage RnB po celou noc:
DJ KAZ D

Vstupenky:
předprodej 190,- Kč
na místě 250,- Kč
VIP 490,- Kč
Dívky do 23:00 zdarma

Více informací na www.mecca.cz

Přidáno: 23.04.2008, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…