Autoškola VEVERKA - záruka individuelního přístupu ke každému žákovi

Autoškola VeverkaAutoškola VEVERKA (skupina B) - Zdislavická 725, Praha 4 Kamýk, tel. 603 422 165 - záruka individuelního přístupu ke každému žákovi. Výuka a výcvik je prováděna podle Vašich časových možností. Platba může být provedena splátkově, bez navýšení. STUDENSKÉ SLEVY, při skupině více žáků možnost individuelní slevy. Délku kurzu podřídíme Vašim požadavkům – smluvní cena.

Provádíme kondiční jízdy, školení řidičů (dle ZP), školení a přezkoušení pro profesní osvědčení. Všechny Vaše požadavky mohou být telefonicky, mailem nebo osobně konzultovány.

VAŠE SPOKOJENOST - NAŠE PRIORITA

Více informací najdete na stránkách http://sweb.cz/autoskolaveverka.

Přidáno: 08.09.2006, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.