Australské Dny již po deváté v Brně

Austrálie. Země, kam každým rokem odjíždí spousta našinců za cestováním, jazykem, dobrodružstvím, zkušenostmi, zažít ji, poznat, nabrat rudý písek do hrstí a svézt se na vlnách jednoho ze dvou oceánů. Odjíždí na chvilku, na pár týdnů či měsíců. Nakonec však mnozí propadnou tomuto čarovnému kontinentu, přírodě, kosmopolitním a pulzujícím městům, stále se usmívajícím a vstřícným Australanům … A právě toto se stalo i nám. Austrálie se nám stala krásně a zajímavě osudnou. A budeme rádi, pokud nám dovolíte trochu té australské atmosféry přenést i na vás.

Pokud ano, potom je přesně vám určen veletrh Australské dny 2014, který ve dnech 12. až 22. 5. pořádá agentura Alfa Agency v Brně, Praze, Hradci Králové, Ostravě, Olomouci a dalších univerzitních městech.
Ti, kdo uvažují ať už o studiu nebo jen cestování po Austrálii, mají jedinečnou možnost, jak se o zemi protinožců dozvědět co nejvíce. A to přímo od studentů a cestovatelů, kteří Austrálii poznali na vlastní kůži a mají s ní dlouholeté zkušenosti.

Australské dny se konají v Brně v Moravské zemské knihovně 12. 5. od 13 do 18h ve spolupráci s vybranými australskými vzdělávacími institucemi a pod záštitou australského honorárního konzula.

Na co se můžete těšit? Dozvíte se o australských školách, co můžete studovat a jak si vybrat vhodný kurz. V Austrálii se dá při studiu legálně pracovat, představíme vám vízové podmínky a jak a kde práci hledat. O své cestovatelské zážitky a zkušenosti se s vámi podělí přímo “australští”studenti, kteří v Austrálii žili a zamilovali si ji. Dále vás čeká mini koncert hry na didgeridoo - hudební nástroj australských domorodců a hlavně také losování o lákavé ceny!

Přijďte a vyhrajte jazykový kurz v Austrálii! Vstup je zdarma!

Více info na www.australskedny.cz.

 

Přidáno: 30.04.2014, Zdroj: Alfa Agency

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.