Australské Dny již po deváté v Brně

Austrálie. Země, kam každým rokem odjíždí spousta našinců za cestováním, jazykem, dobrodružstvím, zkušenostmi, zažít ji, poznat, nabrat rudý písek do hrstí a svézt se na vlnách jednoho ze dvou oceánů. Odjíždí na chvilku, na pár týdnů či měsíců. Nakonec však mnozí propadnou tomuto čarovnému kontinentu, přírodě, kosmopolitním a pulzujícím městům, stále se usmívajícím a vstřícným Australanům … A právě toto se stalo i nám. Austrálie se nám stala krásně a zajímavě osudnou. A budeme rádi, pokud nám dovolíte trochu té australské atmosféry přenést i na vás.

Pokud ano, potom je přesně vám určen veletrh Australské dny 2014, který ve dnech 12. až 22. 5. pořádá agentura Alfa Agency v Brně, Praze, Hradci Králové, Ostravě, Olomouci a dalších univerzitních městech.
Ti, kdo uvažují ať už o studiu nebo jen cestování po Austrálii, mají jedinečnou možnost, jak se o zemi protinožců dozvědět co nejvíce. A to přímo od studentů a cestovatelů, kteří Austrálii poznali na vlastní kůži a mají s ní dlouholeté zkušenosti.

Australské dny se konají v Brně v Moravské zemské knihovně 12. 5. od 13 do 18h ve spolupráci s vybranými australskými vzdělávacími institucemi a pod záštitou australského honorárního konzula.

Na co se můžete těšit? Dozvíte se o australských školách, co můžete studovat a jak si vybrat vhodný kurz. V Austrálii se dá při studiu legálně pracovat, představíme vám vízové podmínky a jak a kde práci hledat. O své cestovatelské zážitky a zkušenosti se s vámi podělí přímo “australští”studenti, kteří v Austrálii žili a zamilovali si ji. Dále vás čeká mini koncert hry na didgeridoo - hudební nástroj australských domorodců a hlavně také losování o lákavé ceny!

Přijďte a vyhrajte jazykový kurz v Austrálii! Vstup je zdarma!

Více info na www.australskedny.cz.

 

Přidáno: 30.04.2014, Zdroj: Alfa Agency

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…