Australské Dny 2006 - veletrh studia, práce a cestování v Austrálii

Milí příznivci cestování!

Rádi bychom vás tímto pozvali na jedinečnou sérii veletrhů věnovaných studiu, práci a cestování (a nejenom těmto oblastem) v Austrálii. Tyto veletrhy pořádáme ve spolupráci s vybranými australskými vzdělávacími institucemi, pod záštitou australského honorárního konzula.

Pokud se tedy chystáte do Austrálie, ať již za studiem nebo jen za cestováním, a nebo jste jen cestovatelští fandové a dobrodruzi, potom je tento veletrh pro vás skvělou příležitostí, jak se o rudém kontinentu dozvědět více. V rámci veletrhu budete mít skvělou možnost získat plno cenných informací přímo od jednotlivých zástupců zúčastněných australských škol, od bývalých "australských" studentů a také od nás, tedy od týmu mladých lidí, cestovatelů a australských fandů z Alfa Agency.

Veletrh organizujeme ve třech univerzitních městech, kde naleznete i naše kanceláře, a to v Praze, Brně a Bratislavě. Veletrhy začínají v jednotlivé dny vždy v 11:00 a končí v 16:00.

Harmnogram jednotlivých veletržních dnů

Praha - Pondělí 24. dubna 2006 11:00-16:00: ČVUT – Fakulta Strojní, Technická 4, Praha 6, Metro Dejvická

Brno - Úterý 25. dubna 2006 11:00-16:00: Fakulta sociálních studií Masarykovy Univerzity, Joštova 10, Brno

Bratislava - Štvrtok 27. apríla 2006 11:00-16:00: Strojnícka Fakulta STU, Nám. Slobody 17, Bratislava

A důvody proč na tuto akci přijít? Jen tak namátkou jich pár uvádíme:

- Na veletrhu se setkáte se zástupci vybraných australských škol. Od nich můžete získat detailní informace o studijních programech dané instituce, o aktuálních cenových nabídkách školy a mnoho dalších informací, důležitých pro váš správný výběr.

- Dozvíte se více o australském vzdělávacím systému, o programech a typech institucí, které můžete v Austrálii studovat. Poradíme vám jak a podle jakých kritérií si vybrat kvalitní školu a vhodný studijní obor.

- Budeme se detailně věnovat i vízové problematice, se kterou máme bohaté zkušenosti. Pravidelně se účastníme školení australské ambasády a jsme u ní registrováni a zplnomocněni k vyřizování australských víz.

- V Austrálii se dá při studiu legálně pracovat. Proto vám poradíme jak a kde práci hledat, jaké typy práce studenti většinou vykonávají, jakou mzdu dostávají... Naši bývalí studenti se s vámi podělí o vlastní pracovní zážitky a zkušenosti!

- Nejen pro hudební nadšence a muzikanty bude určen "minikoncert - úkázka hry" na nástroj australských domorodců "DIDGERIDOO". Dozvíte se zajímavosti o tomto nástroji, o jeho historii a o tom z čeho a jak se vyrábí v Austrálii a jak v tuzemsku. Odvážlivci si na něj budou moci zahrát.

- Náš kolega, cestovatel, cestopisec a spisovatel a také svělý fotograf a vypravěč, Vlastimil Tichý, se s vámi v rámci své přednášky podělí o cestovatelské zážitky, budete si moci prohlédnout jeho kolekci velkoformátových fotografií, získat jeho novou knihu o Austrálii s věnováním za veletržní cenu 70 Kč / 90 Sk.

- Zápisné ZDARMA - Návštěvníci veletrhu vylněním anketního lísku získávají zdarma zápisné na jednotlivé školy, což znamená úsporu 3 000 - 5 000 Kč.

- Vyhrajte jazykový kurz v Sydney a další ceny. Návštěvníci veletrhu, kteří odevzdají vyplněný anketní lístek (slosovatelnou vstupenku) mohou vyhrát jednu ze zajímavých cen, například cestopisnou knihu "Austrálie (do)duše kontinetu", australské víno, tričko s motivy Austrálie nebo dokonce čtyřtýdenní jazykový kurz v Sydney!

- VSTUP ZDARMA, veletrh je určen pro širokou veřejnost!

Doprovodný program veletrhu - přednášky a semináře:

11:30 - 12:00 Přednáška o australském vzdělávacím systému

12:00 - 13:00 Jak si vybrat školu, jak vyřídit víza, jak si hledat práci

13:00 - 14:00 Cestovateslká přednáška s Vlastimilem Tichým, autogramiáda knihy "Austrálie - (do)duše kontinentu"

14:00 - 14:30 Beseda s našimi "australskými" ex-studenty

14:30 - 16:00 Prezentace australských škol

Partneři akce:


Autor: Aleš Bárta - Alfa agency

Přidáno: 14.04.2006, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.