Australian EduSummit 2009 – Největší veletrh studia a práce v Austrálii!

EduSummit09Společnost AustraliaOnline vás zve na 6. ročník největšího veletrhu studia a práce v Austrálii - EduSummit 2009. Získejte nový katalog s DVD o cestě dvou studentů do Austrálie! 6. ročník veletrhu navštivte v Praze, Brně nebo Bratislavě. Vstup na veletrh je zdarma!

Na veletrhu Australian EduSummit 2009 se dozvíte vše o studiu a práci v Austrálii. Během veletrhu se všem návštěvníkům představí více než 20 škol. Na veletrhu se objeví školy ze Sydney (NSW), Brisbane (QLD), Gold Coast (QLD), Cairns (QLD), Melbourne (VIC), Adelaide (SA) a Perthu (WA). Každý návštěvník bude mít možnost porovnat nabídky jednotlivých institucí a vybrat si tu nejvhodnější. Některé školy vyslaly na veletrh  své australské zástupce, se kterými si bude možné osobně promluvit. Paralelně s prezentacemi škol budou probíhat přednášky o studentských a turistických vízech, business vízech a trvalých pobytech a práci v Austrálii. Na veletrhu je možné získat kupóny opravňující k zápisu na školy bez placení zápisného - lze tak ušetřit 3000 Kč! Na australský hudební nástroj didgeridoo zahraje během veletrhu muzikant Ondřej Smeykal.

KDY A KDE SE VELETRH KONÁ:

PRAHA - Hotel Jalta, Václavském náměstí č. 45
Pátek - 17. dubna 2008 od 12:00 do 18:00 hodin
Sobota - 18. dubna 2008 od 10:00 do 14:00 hodin
Sobota - 18. dubna 2008 od 14:00 do 17:00 hodin

Brno – Právnická fakulta Masarykovy univerzity - Posluchárna 038 - Veveří 70
Čtvrtek - 16. dubna 2008 od 14:00 do 18:00 hodin

BRATISLAVA - Univerzitná knižnica v Bratislavě, přednášková sála - Venturská 11
Utorok - 14.aprila 2009 od 13:00 do 20:00

PROČ SI NENECHAT VELETRH UJÍT?
- AustraliaOnline pro vás připravila nový katalog plný užitečných informací.
- Zdarma také dostanete DVD o cestě dvou studentů do Austrálie.
- Získáte přehled o programech škol a jejich rozvrzích. Můžete tak porovnat kvalitu a cenu vystavovaných škol.
- Dozvíte se, jak získat práci v Austrálii.
- Můžete využít kupón, který vás opravňuje k zápisu na školu osvobozeném o zápisné. Zápisné se na většinu australských škol pohybuje od 200,- až do 450,- AUD.
- Vaše dotazy vám zodpoví přímo zástupci AustraliaOnline v Sydney, kteří na EduSummit 2009 přiletí z Austrálie.
- Přítomni budou i bývalí studenti, kteří budou vyprávět o svých zážitcích a zkušenostech z Austrálie.

PROČ STUDOVAT V AUSTRÁLII?
Touha vidět exotickou Austrálii, zdokonalit se v angličtině, vydělat si a nepochybně zažít hodně zábavy a dobrodružství již není v dnešní době nereálná. Svědčí o tom fakt, že Austrálii navštíví ročně téměř 200 tisíc studentů z více jak 80 zemí světa. Jen z Čech a ze Slovenska se vydá na jižní polokouli každý rok 1500 studentů. Velká část z nich si svůj pobyt po ukončení školy prodlouží a někteří dokonce získají v Austrálii trvalý pobyt.

O SPOLEČNOSTI AUSTRALIAONLINE.CZ
Společnost AustraliaOnline.CZ se již 15 let zabývá zprostředkováním studentských pobytů a emigrace. AustraliOnlineV Austrálii poskytuje tato agentura všem svým studentům silné zázemí. Studenti mohou počítat s podporou česko-slovenského studentského centra se sídlem v Sydney. AustraliaOnline má jako jediná společnost v České republice aktivně působícího registrovaného migračního poradce. V České republice využívá služeb AustraliaOnline.CZ skoro polovina všech zájemců co míří za studiem na jižní polokouli.

Více informací o veletrhu EduSummit 2009 a přehled všech zúčastněných škol naleznete na www.australiaonline.cz.

Přidáno: 11.03.2009, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.