Audiokniha Eragon od Christophera Paoliniho právě vychází exkluzivně pouze v digitální podobě

FragmentU příležitosti návštěvy Christophera Paoliniho v České republice vydává nakladatelství Fragment audioknihu Eragon. Čtená verze prvního dílu bestsellerové ságy Odkaz Dračích jezdců vychází exkluzivně pouze v digitální podobě a výhradním prodejcem audioknihy je Audiotéka.cz.
 
Čtyřdílný Odkaz Dračích jezdců je po Harrym Potterovi asi nejpopulárnější současnou fantasy sérií s oddanou fanouškovskou základnou napříč všemi věkovými skupinami. Vypráví příběh chlapce Eragona a jeho dračice Safiry, kteří společně bojují o osud království ovládaného krutým králem Galbatorixem. Autor začal psát první knihu původně plánované trilogie ve svých pouhých 15 letech, a přesto jde o dílo pozoruhodně vyzrálé a propracované.   

Netrpělivě očekávaný čtvrtý díl Inheritance, který je vyvrcholením fantasy série ze světa Dračích jezdců, vydalo nakladatelství Fragment před několika týdny a Christopher Paolini jej právě v těchto dnech přijel osobně představit českým čtenářům. V rámci setkání s novináři autor mimo jiné uvedl, že se s největší pravděpodobností v budoucnosti do světa Alagaësie vrátí, ale s odlišným příběhem. V současnosti má rozpracovánu celou řadu námětů různých žánrů a jeho příští román bude pravděpodobně science fiction.

Nekrácenou audio verzi Eragona načetl svým charakteristickým hlasem herec Martin Stránský. Ten v poslední době dokázal zaujmout mimo jiné jako interpret audioknih Steve Jobs a Muži, kteří nenávidí ženy.

Zákazníci Audiotéky mohou audioknihu o délce 18 hodin stahovat přímo z webu www.audioteka.cz jako soubory ve formátu mp3 nebo pomocí aplikací pro chytré mobilní telefony za cenu 299 Kč.

Ukázky z knihy si můžete poslechnout zde:
Knihu Eragon z nakladatelství Fragment si v současnosti můžete zakoupit za výhodnou cenu 339 Kč na www.knizky.proeshop.cz.

Přidáno: 04.05.2012, Zdroj: Fragment

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.