Au pair pobyt v USA nyní nejvýhodněji!

Znalost cizích jazyků a především schopnost dorozumět se, je dnes kromě kvalitního vzdělání v oboru tím nejlepším předpokladem k získání dobrého zaměstnání. A jednou z možností, jak si cizí jazyk osvojit, je působit v zahraničí jako au pair.

Au pair je svobodná a bezdětná dívka/chlapec, která přijíždí do cizí země za účelem zdokonalení se v jazyce, poznání tamní kultury a nelezení nových přátel. Má status hosta, nejedná se tedy o zaměstnání. Rodina, u které dívka žije, poskytuje ZDARMA stravu a ubytování (au pair má k dispozici vlastní pokoj), dává jí kapesné, umožňuje návštěvu jazykových kurzů a na oplátku očekává pomoc s dětmi.

Prožijte rok ve stylu Ameriky!

Spojené státy jsou zemí, která i dnes přitahuje spoustu mladých lidí. Je několik možností jak se do Ameriky podívat, ale jen málo z nich vám umožní poznat Ameriku dokonale takovou, jaká opravdu je. Není pochyb o tom, že Američany, jejich mentalitu a životní styl poznáte nejlépe, když společně s nimi bydlíte pod jednou střechou. A co takhle k tomu přidat studium na americké škole, americké přátele, cestování a týdenní kapesné, ze kterého se dá cestování a volného času skvěle užít.
Pokud se vám tohle všechno zamlouvá, zkuste rok v Americe jako au pair. Program probíhá po celý rok.
Za pomoc s hlídáním dětí dostanete kapesné 140 dolarů týdně a za to si můžete skvěle užít cestování. A věřte, že v Americe je co vidět!

Co konkrétního našim au pair zajistíme?

Letenku do USA hrazenou hostitelskou rodinou, 4 dny pobytu v New Yorku, docházku do školy na kurzy, které si sama vyberete (rodiny na školné přispívají), podporu koordinátora po celý rok v Americe, základní zdravotní pojištění zdarma a navíc vás vybavíme na cestu užitečnými dárky jako atlas USA a Kanady, příručka o USA a au pair příručka.
Se STUDENT AGENCY již do USA vycestovaly tisíce au pair. Studenti vysokých a vyšších odborných škol často využijí možnosti přerušení studia na dobu jednoho roku a zpestří si svá studentská léta pobytem v Americe.

Spojte svůj Au pair pobyt v USA s dovolenou zdarma

Za velmi výhodných podmínek nabízí v současné době STUDENT AGENCY zprostředkování au pair pobytu v USA.

Mladí lidé ve věku 18 - 26 let, kteří se přihlásí do 31. 12. 2006, získají 100% slevu na tzv. depozit, zdarma rozšířené pojištění a ušetří tak stovky dolarů. Mezi podmínky účasti patří komunikativní znalost anglického jazyka, ukončené středoškolské vzdělání nebo učiliště a zkušenosti s péčí o děti.

Při včasné registraci do programu mají uchazeči možnost získat ZDARMA dovolenou v USA s cestovní agenturou Trek Amerika v hodnotě 650 USD. Nabídka je časově omezená do 30.9.2006.

Student Agency připravuje také setkání s bývalou au pair v USA. Setkání proběhnou v období od 31.8. - 12.9.2006 ve všech městech, kde sídlí pobočky Student Agency, včetně Slovenska. Setkání bude zaměřeno na vyprávění a ukázky fotek z cestování au pair. Návštěvníci získají představu o samotném au pair pobytu, podmínkách účasti, průběhu vyřizování, výhodách, které tento program mladým lidem v dnešní době poskytuje, shlédnout budou moci i krátké tématické video. Student Agency navíc nabízí možnost vyhrát zajímavé ceny.

SETKÁNÍ - KDY A KDE:

PRAHA: čtvrtek 7.9. 2006 v 17 hod, Student Agency, Ječná 39, I.patro
BRNO: čtvrtek 31.8. 2006 v 17 hod, Student Agency, Bašty 2, III. patro
PLZEŇ: pondělí 4.9.2006 v 16 hod, Knihovna města Plzně, B. Smetany 13, Polanova síň, II. patro
HRADEC KRÁLOVÉ: pondělí 11.9. 2006 v 15 hod, Hotel Garni, Na Kotli 1147, salonek
ČESKÉ BUDĚJOVICE: úterý 5.9. 2006 v 15 hod, Kavárna Měsíc ve Dne, Nová ulice 1870/3, II.patro
OSTRAVA: úterý 12.9. 2006 v 16 hod, Klub Atlantik, ul. Čs. legií 7
LIBEREC: středa 6.9. 2006 v 15 hod, Knihkupectví a antikvariát Jaroslav Fryč, Pražská 14
ZLÍN: pátek 8.9.2006 v 15 hod, Student Agency, Zarámí 92
BRATISLAVA: středa 6.9. 2006 v 17 hod, Student Agency, Obchodná 48
BANSKÁ BYSTRICA: pondělí 4.9. 2006 v 17 hod, Štátná vedecká knižnica, Lazovná č.9, učebna č.1
KOŠICE: úterý 5.9.2006 v 17 hod, Student Agency, Mlynská 11
BRATISLAVA: středa 6.9. 2006 v 17 hod, Student Agency, Obchodná 48

Přidáno: 22.08.2006, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.