ASTRA - jazyková škola - výuka angličtiny pro děti od 3 let

Proč si v dospělosti lámat hlavu nad správnou výslovností, trápit se gramatickými přehledy a mít strach, že nebudeme rozumět? Děti mají v raném věku přirozený instikt, který jim umožňuje naučit se jazyku. K jazyku přistupují hravě a bez obav – a to jak k mateřštině, tak i k jakékoliv jiné řeči.

Děti do čtyř let mají největší schopnost naslouchat novým zvukům a rozpoznávat je. Tato doba, po kterou je naše schopnost vstřebávat jazykové znalosti nejvyšší, končí v osmi letech. Nikdo nemá lepší dispozice pro učení se cizímu jazyku než dítě v předškolním a mladším školním věku. Děti, které se začínají učit cizímu jazyku až ve čtvrté třídě, vnímají cizí jazyk stejným způsobem jako dospělí a jsou o tuto možnost ochuzeny.

Naše jazyková škola se věnuje výuce dětí i dospělých od roku 1996. Je zaměřena především na výuku dětí, a to již od 3 let!

Dopolední kurzy jsou určeny pro maminky na mateřské dovolené, hlídání dětí je zahrnuto v ceně kurzu. V naši nabídce najdete i večerní kurzy pro dospělé a soukromou výuku.

Kurzy pro děti probíhají přímo na základních a mateřských školách, nebo v našich prostorách v Obřanech, na Lesné, v Bystrci a v centru města. Kurzy pro děti 3 – 6 let probíhají v doprovodu rodičů, kteří se aktivně účastní výuky. Dítě se v jejich přítomnosti cítí bezpečně a jistěji a výuka může probíhat s větší intenzitou. Po zkušenostech z minulých let výuka probíhá dvakrát týdně. Nemusíte mít obavy, že bude dítě přetěžováno, neboť výuka probíhá hravou formou, která je zábavou a nikoliv "nudným učením". Pro dítě je také mnohem efektivnější, když má možnost si probírané učivo častěji zopakovat. Více se naučí, lépe si pamatuje a angličtina ho více baví.

Nabízeme i výtvarné kurzy vyučované anglicky, které probíhají jednou týdně a jsou dobrým doplňkem výuky.

Během roku pořádáme anglické párty. V létě o prázdninách a v zimě o pololetních prázdninách pořádáme JAZYKOVÝ KURZ ANGLIČTINY PRO CELOU RODINU, kde vyučujeme děti i rodiče.

Kvalitní výuka je zajištěna českými lektory i rodilým mluvčím.

Další informace o škole a námi nabízených kurzech Vám rádi poskytneme na adrese:

ASTRA – jazyková škola
Řádky 25, 614 00 Brno
tel.: 603 798 910
e-mail: astra@atlas.cz
http://www.astrajs.cz


Autor: Ing. Jiří Zukal - ASTRA - jazyková škola

Přidáno: 14.04.2004, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.