Apríles 2014 přináší nabitý doprovodný program!

Již tuto sobotu 26. dubna se na žižkovské Parukářce odehraje 4. ročník multižánrového studentského festivalu Apríles, který letos naladil na punkovou notu. Vystoupí Dirty Blondes, The Rocket Dogz, Cheers!, Jet8, H.A.W. a Where´s the food?!. A jak bude vypadat doprovodný program?


Punk yourself! Přesně toto bude návštěvníkům umožněno skrze jednotlivé doprovodné aktivity a workshopy. Vyrobit si odznak? Nechat si vyčesat na hlavě číro? Mrknout na kořeny punku? Dozvědět se, jak lowcostově procestovat Evropu? Zjistit, jaký je to punk žít na ulici? Na Aprílesu žádný problém! Vyznavači jemnější verze punku ve slušivém kabátu z páry se mohou těšit na steampunkové šperky a doplňky značky Civil Steampunk či stejně laděný bar Progress. Garantujeme, že nezapomenutelným zážitkem bude komentovaná procházka po okolí Parukářky s bezdomovcem Honzou. Nebude chybět ani soutěž o lístky na Majáles a další ceny. A protože tak nabitý program jednoho zmůže, bude připravena Apríles relax zóna s wi-fi připojením, vybavená stylovým kartonovým nábytkem a foto zdí, kde je možné se nechat na památku blýsknout. Samozřejmě stylově punkově.
Tak nezapomeňte již tuto sobotu od 14:00 na Parukářce! Vstup zdarma.

Apríles je jednodenní neziskový festival pořádaný každoročně studenty Arts Managementu z VŠE v Praze. Snažíme se, aby Apríles jako každoročně jeden z prvních pražských open-air festivalů nezapadl, udržel si svou jedinečnou tvář, prohloubil dobré jméno v myslích mladých lidí, aby stále přinášel něco nového, co zájemce o festival nepřestane oslovovat, a dále podporoval koncept studentské kultury.
Další informace naleznete na www.apriles.cz nebo na https://www.facebook.com/apriles.praha 

Přidáno: 23.04.2014, Zdroj: Majáles

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…