Anglo-americká vysoká škola, vzdělávání v angličtině

Logo Anglo-americká vysoká škola, o.p.s.Anglo-americká vysoká škola je nejstarší soukromá vysoká škola v České republice sídlící v Praze v barokních palácích nedaleko Karlova Mostu. Výuka je založena na amerických a britských tradicích a probíhá pouze v angličtině v malých studijních skupinách, kde je kladen důraz na osobní přístup, samostatné myšlení a vytříbení dovednosti psaného i mluveného projevu. Smyslem vyučovaných programů je předat studentům kromě teoretických vědomostí hlavně praktické znalosti a dovednosti.AAUni Lázeňská budova

Díky flexibilnímu kreditnímu systému mají studenti možnost podílet se na tvorbě svých studijních osnov a sami si určit počet registrovaných předmětů v daném semestru. Jednotlivé předměty jsou vyučovány jak v denních, tak i ve večerních hodinách, což zaručuje flexibilitu těm, kteří v průběhu studia pracují.

Za dobu působení AAVŠ zde studovali a studují posluchači z více než 60 zemí světa. Struktura vyučujících je rovněž mezinárodní, působí zde odborníci s diplomy z Harvardu, Yale, Stanfordu, Berkeley a dalších prestižních, nejen amerických, univerzit.

Anglo-americká vysoká škola poskytuje unikátní systém prospěchových stipendií, díky kterému mohou ti nejlepší studenti studovat zadarmo na základě dosaženého studijního průměru GPA (Grade Point Average). Studenti mají možnost absolvovat část studia i na některé z partnerských univerzit v USA (např. University of Hawai, Hilo). AAVŠ je také zapojena do mezinárodního programu Erasmus, který umožňuje výměnné studijní pobyty v rámci zemí EU.

Absolventi školy se úspěšně uplatňují na domácím trhu i v zahraničí ať již jako podnikatelé nebo vedoucí zaměstnanci mezinárodních společností, organizací či diplomatických služeb. Studium je možno zahájit jak v podzimním, tak v jarním semestru. Přihlášky je možné zasílat v průběhu celého roku.Knihovna AAUni

Dny otevřených dveří jsou organizovány každou středu od 12:00 do 17:00 hod. Osobní schůzku lze domluvit individuálně ve Student Services Center, telefonicky (+420) 257 286 639 nebo emailem admissions@aauni.edu.

Více informací najdete na www.aauni.edu.

 

Přidáno: 02.02.2012, Zdroj: Anglo-americká vysoká škola, o.p.s.

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.