Anglo-americká vysoká škola: Studium s mezinárodní atmosférou

Logo Anglo-americká vysoká škola, o.p.s.Anglo-americká vysoká škola (Anglo-American University) se může jako první soukromá škola v České republice pochlubit více jak dvacetiletou tradicí. Už z návštěvy oficiálních webových stránek pochopíte, že se zde veškerá komunikace odehrává na úrovni anglického jazyka. Kombinace perspektivních oborů a cizojazyčné výuky zaměřené na jednotlivce studentům nabízí možnost zdokonalovat se v různých dovednostech.

Pečlivý přístup  

Studenti si v průběhu studia osvojují nejen samotný jazyk, ale naučí se v něm i přemýšlet a ovládnou tak obor, který si zvolí v rámci bakalářského či magisterského studia. Anglo-americká vysoká škola nabízí atraktivní studijní programy z oblasti ekonomie, politologie nebo humanitních věd. Na škole působí také řada vyučujících, kteří mohou studentům předat neocenitelné zkušenosti z dob studia na nejprestižnějších zahraničních univerzitách. Díky tomuto portfoliu studuje na soukromé škole v Praze i velké množství studentů z jiných zemí světa, což společnosti ve škole dodává na pestrosti.

Neomezené možnosti

Během studia na Anglo-americké vysoké škole mají studenti možnost využít řadu příležitostí ke studiu v zahraničí. Mimo program Erasmus škola zprostředkovává i studium na spřátelených univerzitách ve Spojených státech. Právě dva z těchto partnerů spolupracují s pražskou vysokou školou na realizaci výuky zahraničních studijních programů. Na úrovni bakalářského studia je mimo běžné obory nabízen program LLB (bakalář práv), jehož akreditaci zajišťuje University of London. V magisterském studiu jde o program MBA (magistr podnikového řízení), jehož kvalitu má na starosti Argyros School of Business and Economics na Chapman University.

Proč MBA?

MBA je studijní program s mezinárodním přesahem a titul uznávaný zahraničními univerzitami a zaměstnavateli. Vzdělání v rámci MBA je srovnatelné s inženýrským titulem na české ekonomické škole. V současnosti navíc stále stoupá poptávka právě po tomto druhu magisterského vzdělání. Je to totiž skvělý způsob jak se na trhu práce odlišit od velkého množství absolventů obvyklých studijních programů.

Profesionalita

Anglo-americká vysoká škola na MBA programu spolupracuje s kalifornskou Chapman University již od roku 2008. Tato univerzita se může pochlubit nejprestižnější americkou akreditací AACSB, která je kvalitativním uznáním MBA programů. Výuka na pražské soukromé škole je z větší části zajištěna přímo vyučujícími z Argyros School of Business and Economics. Ostatní přednášející jsou zaměstnanci Anglo-americké vysoké školy.

Struktura MBA

Tento manažerský studijní program je rozdělen na tři samostatné části. Na začátku se účastníci seznámí s teoretickými přístupy a prohloubí své měkké dovednosti a manažerské schopnosti. V prostřední části na ně čekají strategické metody a myšlení, které zlepšují práci s informacemi. Závěr celého programu je věnován finančním analýzám, statistice a dalším nezbytným procesům v rámci fungování organizace. MBA program, který zajišťuje Anglo-americká vysoká škola ve spolupráci s Chapman University v Kalifornii je možno absolvovat za šestnáct měsíců. Více informací o studijních oborech a podmínkách přijetí najdete na oficiálních stránkách Anglo-americké vysoké školy.  

Více informací najdete na www.aauni.edu.

Přidáno: 06.04.2012, Zdroj: Anglo-americká vysoká škola, o.p.s.

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.