Angličtina zdarma? Seznamte se s Oxford TEFL na dni otevřených dveří

Už víte, co budete dělat na prvního května? Seznamte se s Oxford TEFL na dni otevřených dveří!

Oxford Tefl Prague Vás angličtinou provází již od roku 2001. Kromě Prahy vyučujeme angličtinu i v  dalších třech evropských metropolích a všude patříme k absolutní špičce mezi jazykovými školami, a to díky našim kvalitním lektorům, profesionálnímu přístupu a celosvětovým zkušenostem.

Naše centrum v Praze sídlí na ulici Národní a už jeho umístění v samém srdci hlavního města, kde na každém kroku narazíte na turisty ze všech koutů světa, Vás jistě bude motivovat ke zdokonalování se v cizích řečích.

Na Oxford TEFL Prague máme pro Vás připravené jazykové kurzy, ať se s anglickým jazykem teprve začínáte seznamovat nebo jej ovládáte téměř na úrovni rodilého mluvčího. Pořádáme množství kurzů a jistě si vyberete ten, který bude sedět právě Vám.

Naše jazykové kurzy jsou otevřeny všem lidem, kteří se chtějí učit nové věci a zdokonalovat se v tom, co znají. Protože chceme podporovat ve studiu úplně všechny, rozhodli jsme se zvýhodnit studenty a žadatele o práci registrované na ÚP. Patříte mezi ně? Studujte měsíční intenzivní kurz angličtiny zdarma!

V našich intenzivních kurzech, které probíhají čtyřikrát týdně od pondělí do čtvrtka, se budete učit rychleji a v rekordním čase uděláte velký pokrok. Na výběr máte ze čtyř jazykových úrovní a záleží jen na Vás, zda dáte přednost dopolednímu či odpolednímu kurzu. Nejbližší kurz otevíráme už 30. dubna, tak neváhejte! Další kurz poté startuje 28. května a potrvá až do 21. června.

Nechcete kupovat zajíce v pytli? Přijde na naši ukázkovou hodinu, která se koná 1. května. Napište nám na info@oxfordtefl.cz a rezervujte si konkrétní čas ukázkové lekce. Nezapomeňte také uvést svou  jazykovou úroveň.

Rozdělení jednotlivých úrovní i další užitečné informace najdete na naší nové webové stránce www.oxfordtefl.cz. O dalších připravovaných a zajímavých akích se můžete informovat také prostřednictvím naší facebookové stránky.

Přidáno: 25.04.2012, Zdroj: Oxford Tefl Prague

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.