American Express spouští novou kampaň zachycující atmosféru vybraných českých měst

Společnost American Express spouští v České republice kampaň zachycující atmosféru vybraných českých měst. Po celé republice budou mezi tisíci obchodními místy rozmístěny nové nálepky s logem American Express a grafikou zachycující atmosféru čtyř českých měst – Prahy, Brna, Ostravy a Karlových Varů.

Zahájení kampaně předcházela soutěž, kterou společnost American Express uspořádala mezi studenty Střední umělecké školy Václava Hollara. Studenti měli za úkol předvést svůj talent při tvorbě podoby nových materiálů, které budou označovat obchodní místa po celé České republice. Studenti vytvářeli návrh nálepek s logem American Express, který měl co nejlépe zachytit atmosféru čtyř českých měst – Prahy, Brna, Ostravy a Karlových Varů.

Práce studentů posuzovala odborná porota, v níž zasedal mimo jiné Antonín Škvor, vedoucí výtvarné katedry SUŠ Václava Hollara, a Michael Fabián, ředitel American Express pro Českou republiku. Vítězkou soutěže se stala studentka Kateřina Hubená.

Vítězná práce Kateřiny Hubené, která ponese i její jméno, bude v podobě nálepek umístěna na výlohách restaurací, hotelů a maloobchodních prodejen značící obchodní místa akceptující karty American Express po celé České republice. Vítězka získala voucher na eurovíkend pro dvě osoby do libovolné evropské destinace, který převzala na slavnostní akci v pražském hotelu Intercontinental.

„Tato umělecky ztvárněná sada návrhů nejen že zachycuje atmosféru znázorněných měst, ale navíc představuje způsob, jak držitele karet American Express spojit s naší značkou, s oblastí, kde se právě pohybují, a s obchodními místy, kde nakupují", uvedl k vítězné práci Michael Fabián.

Antonín Škvor k soutěži podotknul: „Studenti dostali jedinečnou příležitost využít své nápady v praxi a dle výsledných prací, které byly velmi osobité a nápadité, svůj talent potvrdili. Jsme rádi, že společnost American Express oslovila právě studenty naší školy a dala jim možnost představit svou práci milionům lidí.“

Vítězka soutěže, Kateřina Hubená, dodala: „Když jsem se dozvěděla, že tématem tohoto projektu je zachycení atmosféry čtyř českých měst, přemýšlela jsem o svém osobním vztahu k těmto městům a co pro mě znamenají. To, že jsem dostala příležitost svou práci prezentovat široké veřejnosti, pro mě hodně znamená.“

Vítězné návrhy od Kateřiny Hubené

Přidáno: 21.02.2013, Zdroj: J&N PUBLICITY

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.