Alternativní medicína, tajemné cesty do lidského nitra i do vesmíru – také o tom bude blížící se veletrh ESOTERIKA

Na pojmenování věcí skrytých, které jsou naší součástí, umožňují sebepoznání i mnohým z nás ulehčují život, se letos zaměří veletrh ESOTERIKA. Služebně nejstarší z akcí, které v rámci rozsáhlého veletrhu BIOSTYL 2012 obsadí již za týden - ve dnech 20. – 22. dubna prostory Průmyslového paláce v Praze – Holešovicích, nabídne rozmanitý program s řadou zahraničních i domácích hostů zvučných jmen. Zájemci o nové i tradiční metody diagnostiky, léčení či poznání nových souvislostí a smyslu života se mohou těšit na přednášky, semináře, filmové projekce či praktické ukázky z dílny předních osobností ve svém oboru, jakými jsou James Humble, Konstantin Korotkov, Simona Wenger, Viliam Poltikovič, Petr Vachler a další.

Veletrh ESOTERIKA prozradí například, jak pomocí měření energetických polí určit zdravotní stav a následně stanovit vhodnou léčbu. Představí rovněž speciální roztok, díky kterému se podařilo vyléčit už mnoho nemocných s různou diagnózou. Návštěvníci se dozví, co znamená pojem volné energie, že vše se bude dít tak, jak si sami nastavíme, nebo něco o přelomovém roce 2012 a co nás čeká v letech příštích. Čekají na ně ale také novinky o relaxačních a léčebných centrech, meditačních technikách, masážích či aromaterapii. Celý program bude navíc doplněn výstavami uměleckých předmětů a řady nejrůznějších produktů, které budou na veletrhu ke koupi za zvýhodněné ceny.

Na veletrhy zve i ředitel pořádající společnosti Felicius Media, Ctirad Hemelík: „Náplň veletrhů je zacílena na návštěvníky, kteří poptávají přírodní produkty nezatížené průmyslovou velkovýrobou, příznivce aktivního a zdravého života, kterým není lhostejné, v jakém prostředí žijí, a zajímají se o věci, které dávají našemu životu hlubší rozměr. Takových jedinců v české populaci rok co rok přibývá, což je pro nás více než potěšujícím faktem. Programová nabídka je koncipována pro jednotlivce i celou rodinu, osloví dospělé i děti.“

Tradiční veletrh BIOSTYL 2012 – největší svého druhu ve středním a východním regionu - se v letošním roce podruhé uskuteční ve složení Biostyl – Evolution – Ecoworld – Esoterika. Kromě stovek stánků prezentujících nejrůznější produkty a služby, jež korespondují s oblastí zdravého životního stylu, vzdělání, ekologie a sebepoznání, veletrhy každoročně nabízejí unikátní a hojně navštěvovaný doprovodný program – Festival Evolution se zaměřením na aktuální témata a obory za účasti plejády odborníků a hostů z celého světa. Více informací o programu, jednotlivých veletrzích nebo o návštěvnické soutěži o zájezd k moři je k dispozici na www.mojeveletrhy.cz, předprodej probíhá na www.vstupenkov.cz. Další informace najdete na Facebooku
 
Jako hlavní hosté veletrhu ESOTERIKA pro letošní rok přijali pozvání Konstantin Georgijevič Korotkov, James Humble se svými spolupracovníky nebo Simona Wenger. Oborem ruského profesora a vědce Konstantina Korotkova je elektrofotonika: pomocí speciální kamery je možné zachytit fyzické, emocionální, mentální a duchovní energie vycházející z živých organismů i neživých objektů. Výsledky těchto pokrokových měření umožňují diagnostikovat nerovnováhu ovlivňující individuální zdravotní stav a její příčiny. Tato metoda nabízí neuvěřitelné možnosti využití k diagnóze a léčení fyzických, emocionálních, duševních a duchovních potíží v oborech, jako jsou medicína, psychologie, biofyzika, genetika, zemědělství, ekologie a další.

James Humble je osobností, která před patnácti lety přišla na skvělé účinky roztoku, který dostal název MMS - Master Mineral Solution. Tento roztok je podle Humbla schopen vyléčit 90 % všech známých nemocí. MMS je známý po celém světě a počet jeho uživatelů lavinovitě roste. Po boku Humblea se o své poznatky a zkušenosti podělí také Andreas Kalcker ze Španělska a Leo Koehof z Holandska.  
Cesta (The Journey) je unikátní metoda, která umožňuje lidem vyzkoušet účinnou léčbu emocionálních a fyzických problémů na buněčné bázi. Cesta patří dnes mezi mezinárodně nejuznávanější, vysoce účinné léčebné procesy. Více informací o ní přednese na svém semináři akreditovaná terapeutka ze Švýcarska, Simona Wenger. Díky jednoduchému návodu se účastníci dozví, jak se zbavit hlubokých zranění, strachů, pocitů méněcennosti, nezdravých přesvědčení a závislostí, které nám brání žít naplněný život.  

O tom, že volné energie jsou naše budoucnost, aneb věci se budou dít tak, jak je nastavíme sami v sobě v souladu s vesmírnými zákony ku prospěchu všech, povypráví hned několik osobností. Alžběta Šorfová a Ivo Fluksa na úvod představí volné energie a jejich místo a funkci v energetickém spektru člověka, státu, planety a vesmíru. Následovat bude příspěvek Georga Egelyho, maďarského vědce v oblasti bioenergie a volné energie, který mimo jiné odhalí vznik a podivné vlastnosti kulového blesku.

Na veletrhu nebude chybět ani pravidelný host Eric Pearl se svou spolupracovnicí Pat Atanas. Oba jsou předními osobnostmi a aktivními praktiky rekonektivního léčení - The Reconnection, které spočívá v opětovném spojení neboli v návratu do energetické rovnováhy.
Z řad domácích hostů se představí například publicista Jaroslav Chvátal. Prostřednictvím své přednášky objasní tajemné události a jevy, kterými je prosycen současný svět a přítomné přiblíží jejich spojení s kosmickou prapodstatou. Tématu UFO se dotkne publicista Karel Rašín společně s filmařem Igorem Chaunem. Karel Rašín mnohokrát přednášel na záhadologických setkáních o únosech do UFO. V roce 2009 založil Českou skupinu exopolitiky, do níž návštěvníky zasvětí během své přednášky. Rovněž prozradí několik zajímavostí z chystaného květnového UFO kongresu v Praze.

Filmový producent Petr Vachler uvede svůj nový film Tajemství a smysl života. Snímek hledá odpovědi na základní otázky lidského života. Osobnosti jako Raymond Moody, Mabel Katz, Srikumar Rao, Andreas Clauss, Erich von Däniken, Ihaleakalá Hew Len a desítky dalších se zamýšlejí nad vlastní existencí: kdo jsme, co je smysl života, co je láska, co je humor či potřebujeme-li dnes nového avatara...? Na realizaci snímku se rovněž podíleli jeho koproducenti Ctirad Hemelík a Karel Janeček.

Jemný dotek mocné transformační síly, tzv. metamorfní techniku, která umožňuje uvolnit emotivní bloky a stresy pro získání zdraví, vnitřní vyrovnanosti, síly a pohody představí badatelka a lektorka v oblasti osobního rozvoje a práce s energiemi, Jitka Třešňáková. Metamorfní technika je příjemná, relaxační, jemná a velmi účinná metoda, která hledá příčiny blokád už v období prenatálního vývoje.
Jitka Třešňáková spolupracuje mimo jiné s lektorem a terapeutem Silvanem Paoluccim, který na veletrhu vystoupí v rámci přednášky Strážce prahu aneb Jak zvládnout vlastní ego a jak zvítězit nad strachy. V této návaznosti mohou návštěvníci zavítat i na Paolucciho workshop Kontakt s duší a transformace vědomí v denním životě.

Asijský kontinent přijede na veletrh reprezentovat například indický mystik Šrí Sarvabhávana Prosun Circar. V přednášce nazvané Knihovny palmových listů severní Indie, tzv. Bhrgu Nadi pozve návštěvníky do Indie, na cestu za poznáním vývoje a transformace jejich životů. Ve své přednášce se bude věnovat tématům svobodné vůle a předurčenosti, historii duchovního turismu do knihoven palmových listů, důvodům a významu návštěv těchto knihoven.

Veletrh zahájí i zakončí americká hudební skupina Dharma Bums, která hrála i pro Dalajlamu a ztělesňuje myšlenku svobodného Tibetu. Následný workshop „Tibetské zpěvy a mantry“ povede frontman kapely Phil Void.

Na veletrhu ESOTERIKA představí své nejnovější filmy také oblíbený český filmař Viliam Poltikovič. Učitelé z hvězd je snímkem spojeným s tematikou UFO a Maestra Ayahuasca nás zavede do Amazonie mezi šamany, kteří žijí v souladu s přírodou, dokážou vystoupit ze svého těla a cestovat po Zemi i vesmíru. Po projekcích obou filmů budou následovat diskuze s jejich tvůrci – Viliamem Poltikovičem a Petrem Chobotem.

Kromě zmíněných přednášek, seminářů, workshopů či projekcí nabídne veletrh ESOTERIKA ve svém bohatém programu ještě mnoho dalšího. Pro informace o kompletním programu všech veletrhů navštivte www.mojeveletrhy.cz.

Přidáno: 16.04.2012, Zdroj: ESOTERIKA

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.