ALIVE a ISIC karty nově i přes STUDENT AGENCY

alive karta

Mladí lidé, studenti a učitelé mají nově možnost získat přístup do světa mezinárodních benefitů karet ALIVE, ISIC a ITIC prostřednictvím sítě poboček STUDENT AGENCY.

„Koncept vzájemné spolupráce ALIVE  a STUDENT AGENCY je zacílen na skupinu mladých lidí a studentů. Od ledna tohoto roku lze karty ALIVE, ISIC a ITIC zakoupit i v našich pobočkách. Držitelé karet mohou následně čerpat benefity ve formě slevy na mezinárodní jízdenky nebo využít speciální tarify u letenek,“ řekla Iva Svobodová, marketingová ředitelka STUDENT AGENCY.

ISIC karta

„Spolupráce se STUDENT AGENCY je součástí rozšíření distribuční sítě výdejních míst mezinárodních průkazů ISTC, jehož cílem je zpřístupnění benefitů ALIVE, ISIC a ITIC karet cílové skupině,“ uvedl Michal Lezo, Card Development Manager z GTS ALIVE.

Průkazy ALIVE, ISIC a ITIC tak mohou mladí lidé, studenti a pedagogičtí pracovníci získat nově na 11 pobočkách STUDENT AGENCY v Praze, Brně, Plzni, Karlových Varech, Hradci Králové, Liberci, Českých Budějovicích, Zlíně, Jihlavě, Ostravě a Olomouci.

Kompletní informace o kartách ALIVE, ISIC a ITIC naleznete na www.alive.cz.

 

Přidáno: 20.01.2009, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

S odborným doučováním bude maturitní vysvědčení v kapse
S druhým stupněm na základní škole přibudou do života dítěte i přírodovědné předměty. A jelikož jde o náročnější, vyprofilovanější témata, ne každý žák si s nimi umí poradit sám. Kde mohou rodiče a žáci…
Jak sledovat studijní mobilitu ve vysokoškolském vzdělávání?
Jak jsou evropské vzdělávací systémy připraveny podporovat mobilitu studentů? Souhrnný přehled z publikace Mobility Scoreboard. Higher Education Background Report pro čtenáře Vzdělání.cz připravili odborníci Domu…