AKCENT College – naučíte se učit

Každý z vás se již určitě setkal s učitelem, který sice rozuměl svému oboru, ale jako pedagog naprosto selhal. Chcete učit, stát se profesionálním lektorem angličtiny nebo češtiny pro cizince, ale máte strach, že nebudete dost dobří nebo že vás státní vysoká škola na dráhu učitele dostatečně nevybaví?

Jak již samo motto školy napovídá, soukromá vysoká škola AKCENT College vás připraví na učitelskou dráhu, takže budete nejen hvězda v oboru, ale i prvotřídní pedagog.

AKCENT College úzce spolupracuje s jazykovou školou AKCENT IH Prague. Během mnoha let pořádání metodických kurzů a mezinárodních metodických zkoušek pro učitele angličtiny získala jazyková škola AKCENT IH Prague, patřící do mezinárodní sítě jazykových škol International House World Organisation, důležité a zásadní „know-how“, tedy znalosti a schopnosti, které pak byly použity při určování programů a cílů AKCENT College.

Učit se nenaučíte jen tak z knížek, proto se výuka na AKCENT College soustředí především na praxi. Na tu se na pedagogických fakultách státních vysokých škol až takový důraz neklade. Praxí, tedy nejen samotnou výukou, ale i pozorováními ostatních, se přitom naučíte nejvíc, cenné zpětné vazby zkušených lektorů přihlížejících vaší výuce Vás posunou mnohem dále než poznatky z knih.

Bakalářské studium na AKCENT College vás výborně připraví například na dráhu lektora firemních či mimoškolních kurzů a také vás vybaví znalostmi a dovednostmi potřebnými v navazujícím magisterském studu oborů učitelství nebo filologie.

Jaké obory tedy AKCENT College nabízí? V prezenčním i kombinovaném bakalářském studiu nabízí program Specializace v pedagogice, jmenovitě pak tyto obory:

Prezenční studium
Angličtina jako cizí jazyk
Čeština jako cizí jazyk

Kombinované studium
Angličtina jako cizí jazyk
A kdy a jak se přihlašuje ke studiu?

Termín přijímacích zkoušek

23. dubna 2012
25. června 2012
6. srpna 2012
17. září 2012

Termín podání přihlášky

06. dubna 2012 – 1. kolo
08. června 2012 – 2. kolo
20. července 2012 – 3. kolo
31. srpna 2012 – 4. kolo
Dále podle kapacity v termínech stanovených na úřední desce AKCENT College s.r.o.

Ke studiu se přihlásíte pomocí elektronické přihlášky, kterou naleznete, spolu s dalšími informacemi, na stránkách vysoké školy AKCENT College.

Přidáno: 05.03.2012, Zdroj: AKCENT COLLEGE Autor: Dagmar Wiesnerová

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.