Adventní kalendář 2014

Adventní kalendář

Prvního prosince začal Adventní kalendář Vzdělání.CZ. Na každý den mezi 1.-24. prosincem pro vás máme něco připravené - ať již soutěž, zajímavý článek a další překvapení.

Do Vánoc zbývá 12 dní.

A co vás čeká dnes?

Další blesková soutěž:) Stačí, když jako první najdete na našich stránkách náš výherní banner, kterým se prokliknete na tuto soutěž.

A co můžete vyhrát?

  Knihu z nakladatelství FRAGMENT - Výběr z povídek - Dvojjazyčné čtení

Zdokonalte svou znalost anglického jazyka nevšedním způsobem! Dvojjazyčné zpracování anglických povídek, kdy na levé straně je původní text a vpravo překlad do češtiny, usnadňuje práci s knihou a odpadá tak zdlouhavé vyhledávání slovíček ve slovníku! Méně obvyklé výrazy, ustálená rčení nebo slovní spojení jsou v původním i přeloženém textu zvýrazněny.

Jak soutěžit?

Najděte náš výherní banner.  Našli jste ho? Pošlete nám na email: redakce@vzdelani.cz  (url) adresu sekce anebo název sekce, kde jste banner našli, a do předmětu emailu napište adventní soutěž. Vyhrává soutěžící, který najde banner jako první a zašle nám, kde se na Vzdělání.CZ nachází.

A jaká je nápověda?

Banner najdete v některé z podsekcí v katalogu škol.

A nápověda? Když ti je 18, chceš ho mít.

 

Adventní soutěž je ukončena, již máme výherce. Můžete se těšit na další. 

Přidáno: 12.12.2013, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.