Adventní kalendář 2014

Adventní kalendář

 A je to tady!

Začal nám advent a my pro vás máme již tradičně připravený Adventní kalendář Vzdělání.CZ. Na každý den mezi 1.-24. prosincem najdete na Vzdělání.CZ předvánoční bonus, kterým bude např. soutěž, zajímavý článek nebo další překvapení.

Do Vánoc zbývá 23 dnů.

A co vás čeká dnes?

Připravili jsme pro vás malé překvapení v podobě nové soutěže o Cd Angličtina nejen do auta z Nakladatelství Fragment. Stačí nám jen napsat na sales@vzdelani.cz  tip na článek, který byste si chtěli na Vzdělání.CZ přečíst.

Vyhrává ten, jehož téma bude nejzajímavější, a které náš redaktor zpracuje.
Do předmětu emailu dejte prosím slovo "Téma". Čas máte jen do 2.12.

Budeme se těšit na vaše tipy! ;)

Přidáno: 01.12.2013, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.