Adventní kalendář 2013

Adventní kalendář

Prvního prosince začal Adventní kalendář Vzdělání.CZ. Na každý den mezi 1.-24. prosincem pro vás máme něco připravené - ať již soutěž, zajímavý článek a další překvapení.

Do Vánoc zbývá 14 dnů.

Další blesková soutěž:) Stačí, když jako první odpovíte na soutěžní otázku. A co můžete vyhrát?

  Knihu z nakladatelství FRAGMENT - Angličtina nejen do auta – Nakupování.

Jak soutěžit?

Odpovězte na soutěžní otázku jako první. Pošlete nám odpověď na email: redakce@vzdelani.cz a do předmětu emailu napište adventní soutěž. Vyhrává soutěžící, který správně odpoví na otázku a jeho odpověď bude nejen správná, ale i první.

A jak zní soutěžní otázka?

Z kolika jazyků máte na výběr na Vyšší odborné škole cestovního ruchu a mezinárodního obchodního styku?

A máme výherce: Děkujeme všem soutěžícím a gratulujeme výherci, kterým se stala Iveta Kroulová.

Přidáno: 10.12.2012, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…