Adventní kalendář 2013

Adventní kalendář

Prvního prosince začal Adventní kalendář Vzdělání.CZ. Na každý den mezi 1.-24. prosincem pro vás máme něco připravené - ať již soutěž, zajímavý článek a další překvapení.

Do Vánoc zbývá 18 dnů.

A Co Vás čeká dnes?

Blesková soutěž:) Stačí, když jako první odpovíte na soutěžní otázku. A co můžete vyhrát? Knihu z nakladatelství Grada - Němčina – rétorika, prezentace, komunikace.

Jak soutěžit?

Odpovězte na soutěžní otázku jako první. Pošlete nám odpověď na email: redakce@vzdelani.cz a do předmětu emailu napište adventní soutěž. Vyhrává soutěží, který správně odpoví na otázku a jeho odpověď bude první.

A jak zní soutěžní otázka?

Ve kterém roce vznikla Fakulta ekonomicko-správní Univerzity Pardubice?


Odpověď najdete v našem katalogu škol ;).

 

A máme výherce: Děkujeme všem soutěžícím a gratulujeme výherci, kterým se stala Bohumila Hanáková.

Přidáno: 06.12.2012, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.