Absolventská Výstava studentů Nových médií a představení nového oboru

Prague College, britská vysoká škola v Praze pořádá už druhou Absolventskou výstavu v roce 2009.

Absolventi oboru HND Interactive Media představí 25. června od 18:00 h své projekty v prostorách Prague College na Vinohradech (Polská 10, Praha 2).

Nová média - posílení a rozšíření

U příležitosti Absolventské výstavy Prague College poprvé představí nový studijní programinteractive media final show BA (Hons) Fine Art Experimental Media. Jedná se o vůbec první úplný bakalářský program výtvarného umění vedený v angličtině v České Republice. Tento navazuje na dvouletý bakalářsky program HND Interactive Media na Prague College.

„Absolventi HND Interactive Media na Prague College budou mít příležitost dokončit v Praze třetí bakalářský ročník v oboru BA (Hons) Fine Art Experimental Media,“ říká Doglas Hajek, ředitel Prague College. Otevření nově koncipovaného programu dokazuje neustále rostoucí zájem o studijní obory výtvarného umění a designu.

„Tento program je čtvrtým bakalářským programem, který jsme zahájili s naším klíčovým britským partnerem University of Teesside. Kromě bakalářských a magisterských programů v oborech obchodu a informačních technologiích, teď Prague College disponuje kompletním portfóliem programů také ve výtvarným umění a designu,“ říká Jeff Buehler, head of Teaching at Prague College.

www.praguecollege.cz

Přidáno: 25.06.2009, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…