Absolventi, vyhrejte notebook či zájezd díky interview!

Již třetí týden probíhá 5. ročník projektu Měsíc absolventů on-line na jobs.cz. V posledním týdnu je možno díky on-line interview se účastnit slosování o hodnotné dary jako: notebook Acer, zájezdy do zahraničí, adrenalinový zážitek, dárkové poukázky na kosmetiku a další. V maratónu internetových diskuzí se firmy představují studentům nebo čerstvým absolventům vysokých škol jako atraktivní zaměstnavatelé.

 

Studenti a absolventi - v posledním týdnu probíhajícího Měsíce absolventů Vám umožňujeme zjistit své šance pracovního uplatnění u zaměstnavatelů jako jsou: Siemens, Škoda, ČSOB, Nestlé, T-Mobile, P&G, Philip Morris ČR a Opavia. Díky on-line formě interview máte jedinečnou možnost ptát se na otázky, které byste pravděpodobně nekladli při klasickém interview v dané firmě. Klasické interview nezřídka probíhá formou “Firma se ptá, uchazeč odpovídá”. Při on-line interview získáváte cenné informace ohledně pracovního uplatnění, finančních možností a benefitů, firemní kultury a další - záleží jen na Vás, co se chcete od potenciálního zaměstnavatele dozvědět. Díky on-line diskusím se mohou interview účastnit uchazeči z různých koutů ČR - bez ohledu na místo bydliště. Tímto účastníci interview z různých regionů ušetří čas strávený cestováním, oblékáním a přípravou na pohovor. Máte tak možnost se nezávisle rozhodnout, zda je pro Vás pracovní uplatnění natolik atraktivní, abyste absolvovali osobní pohovor přímo v sídle firmy.

Kariéra a přehled dárků na Vás čeká ZDE.

Autorka: Dagmar Myšková - jobs.cz

Přidáno: 22.03.2005, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

S odborným doučováním bude maturitní vysvědčení v kapse
S druhým stupněm na základní škole přibudou do života dítěte i přírodovědné předměty. A jelikož jde o náročnější, vyprofilovanější témata, ne každý žák si s nimi umí poradit sám. Kde mohou rodiče a žáci…
Jak sledovat studijní mobilitu ve vysokoškolském vzdělávání?
Jak jsou evropské vzdělávací systémy připraveny podporovat mobilitu studentů? Souhrnný přehled z publikace Mobility Scoreboard. Higher Education Background Report pro čtenáře Vzdělání.cz připravili odborníci Domu…