Absolventi, vyhrejte notebook či zájezd díky interview!

Již třetí týden probíhá 5. ročník projektu Měsíc absolventů on-line na jobs.cz. V posledním týdnu je možno díky on-line interview se účastnit slosování o hodnotné dary jako: notebook Acer, zájezdy do zahraničí, adrenalinový zážitek, dárkové poukázky na kosmetiku a další. V maratónu internetových diskuzí se firmy představují studentům nebo čerstvým absolventům vysokých škol jako atraktivní zaměstnavatelé.

 

Studenti a absolventi - v posledním týdnu probíhajícího Měsíce absolventů Vám umožňujeme zjistit své šance pracovního uplatnění u zaměstnavatelů jako jsou: Siemens, Škoda, ČSOB, Nestlé, T-Mobile, P&G, Philip Morris ČR a Opavia. Díky on-line formě interview máte jedinečnou možnost ptát se na otázky, které byste pravděpodobně nekladli při klasickém interview v dané firmě. Klasické interview nezřídka probíhá formou “Firma se ptá, uchazeč odpovídá”. Při on-line interview získáváte cenné informace ohledně pracovního uplatnění, finančních možností a benefitů, firemní kultury a další - záleží jen na Vás, co se chcete od potenciálního zaměstnavatele dozvědět. Díky on-line diskusím se mohou interview účastnit uchazeči z různých koutů ČR - bez ohledu na místo bydliště. Tímto účastníci interview z různých regionů ušetří čas strávený cestováním, oblékáním a přípravou na pohovor. Máte tak možnost se nezávisle rozhodnout, zda je pro Vás pracovní uplatnění natolik atraktivní, abyste absolvovali osobní pohovor přímo v sídle firmy.

Kariéra a přehled dárků na Vás čeká ZDE.

Autorka: Dagmar Myšková - jobs.cz

Přidáno: 22.03.2005, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…