Články - Práce

Unilever nabízí studentům vysokých škol mezinárodní soutěž i případnou možnost zaměstnání

Unilever nabízí studentům vysokých škol  mezinárodní soutěž i případnou možnost zaměstnání

Společnost Unilever, která patří mezi 10 nejvyhledávanějších zaměstnavatelů v České republice, připravila pro studenty českých vysokých škol již podruhé mezinárodní soutěž s názvem Unilever Game. Touto aktivitou chce oslovit studenty ve věku mezi 18 a 26 lety, kteří si hledají nebo budou hledat práci.

více...

Práce při studiu

Práce při studiu

Studujete a sotva vystačíte s penězi? Tuto situaci zná snad každý student, jen s těmi rozdíly, že někdo se musí rozhodovat, zda mu finance vystačí na bujarý studentský život, zatímco jiný potřebuje nejprve vydělat peníze na zaplacení koleje a pizzy k obědu.

více...

Krize zvýšila počet mladých bez práce

Krize zvýšila počet mladých bez práce

Celá Evropská unie včetně České republiky trpí velkou nezaměstnaností lidí ve věku do 24 let. Ve všech členských státech se jich marně snaží najít práci až pět milionů.

více...

Úspěšný start na trhu práce

Také patříte mezi letošní absolventy a připadáte si při hledání zaměstnání občas jako don Quijote, když bojoval s větrnými mlýny? Máte dojem, že boj s personálními agenturami vyhrát nelze?

více...

Trh pracovních příležitostí pro studenty

Trh pracovních příležitostí pro studenty

Agronomická fakulta Mendelovy univerzity v Brně připravila na 22. dubna 2010 Trh pracovních příležitostí.

více...
<<  1 2 3 4 5 6 

(celkem 55 záznamů)

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.