Články - Podporujeme

Učit netradičně – risk s příslibem zajímavých výsledků

Učit netradičně – risk s příslibem zajímavých výsledků

Snazší uplatnění absolventů škol na trhu práce si klade za cíl řada evropských projektů.

více...

Začíná kampaň - Přisedni si

Začíná kampaň - Přisedni si

Organizátorem této zajímavé kampaně Přisedni si je Liga vozíčkářů. Cílem kampaně je bližší osobní poznání lidí se zdravotním postižením.

více...

MajálesLand, další dimenze Pražského Majálesu

MajálesLand, další dimenze Pražského Majálesu
Další ze zahřívacích kol letošního Pražského Majálesu v rámci doprovodných aktivit majálesového Studentského měsíce je za námi. Tentokrát tedy MajálesLand, který spojil příjemné s užitečným: seznámil navzájem členy různých pražských studentských organizací  a navrch přidal party, během které se jednotliví studenti nejlépe poznají.
více...

Festival Vím, proč volím On tour nabízí kvalitní hudbu i diskuze s budoucími politiky

Festival Vím, proč volím On tour nabízí kvalitní hudbu  i diskuze s budoucími politiky
Různorodá živá hudba v klubech a na náměstích, stolní fotbálek, hry, kvízy, soutěže a diskuze. Tak vypadají akce ve městech, kde se odehrávají koncerty v rámci festivalu Vím, proč volím On tour. Ten od konce března přináší nejen kvalitní hudbu, ale zejména informace o květnových volbách do Evropského parlamentu.
více...
<<  1 ... 23 24 25 26 27 28 29 30 

(celkem 294 záznamů)

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.