Články - Literatura

Křest knihy „Euro: ano/ne?“

Křest knihy „Euro: ano/ne?“

Odpověď na tuto aktuální otázku nabízí nová kniha odborníků z Provozně ekonomické fakulty Mendelovy univerzity v Brně s názvem „Euro: ano/ne?“, která byla vydaná 5. 5. 2010. Kniha se zabývá jak hodnocením současné krize eurozóny, tak otázkami výhodnosti - nevýhodnosti zavedení společné měny euro v České republice.

více...

Předání Výročních autorských cen Nakladatelství Fragment za rok 2009

Předání Výročních autorských cen Nakladatelství Fragment za rok 2009

Srdečně Vás zveme na slavnostní předání Výročních autorských cen Nakladatelství Fragment za rok 2009, které se uskuteční v rámci knižního veletrhu Svět knihy v pátek 14. května 2010 od 11 hodin ve Velkém sále Průmyslového paláce, Výstaviště Praha.

více...

Upíří deníky bestsellerem i v Čechách!

Upíří deníky bestsellerem i v Čechách!

Bestseller Stmívání se skloňuje už nějaký čas, ale už půl roku se na knižním trhu rýsuje těžký soupeř. Upíří deníky bodují u českých čtenářů i v záplavě dalších knih s krvechtivými hrdiny.

více...
<<  1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 

(celkem 143 záznamů)

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si