Články - Jazyky

Jazykové Oscary uděleny

Jazykové Oscary uděleny

Britské vydavatelství Hothouse Media, které stálo u zrodu této prestižní ceny, obdoby Oscarů pro toto odvětví cestovního ruchu, obnovilo své mezinárodní hodnocení jazykových cestovních kanceláří. ESL-Jazykové pobyty bylo vyhlášeno "Nejlepší agenturou v západní Evropě".

více...

Firmy šetří, pomáhá jim v tom jazykový audit

Firmy šetří, pomáhá jim v tom jazykový audit

Zatímco motory německé ekonomiky se začínají rozehřívat, české hospodářství dosud stagnuje. Tuzemské firmy šetří. Mimo jiné se to odrazilo i na firemním jazykovém vzdělávání, které v tučných letech patřilo k oblíbeným benefitům pro zaměstnance.

více...

Američtí učitelé pomohou školám s výukou angličtiny

Američtí učitelé pomohou školám s výukou angličtiny

Díky Fulbrightově programu pro vzdělávací výměny mezi Českou republikou a USA bude českým středním školám v příštím školním roce pomáhat s výukou angličtiny deset amerických stipendistů – tři američtí učitelé, kteří přijedou v rámci učitelských výměn, a sedm asistentů při výuce.

více...

Angličtina od září nově: českým učitelům pomohou rodilí mluvčí

Angličtina od září nově: českým učitelům pomohou rodilí mluvčí

Na českých školách se osvědčuje nový model výuky angličtiny: spolupráce českého učitele a rodilého mluvčího.

více...

Nedostali jste se na vysokou? Studujte jazyky!

Přichází období přijímacích zkoušek na vysoké školy. A s ním i obava: Co když se nedostanu? Psychologové i potenciální zaměstnavatelé se shodují – v tom případě je skvělou volbou pomaturitní studium jazyků.

více...

Evropské peníze pomohou zlepšit výuku jazyků na základních školách

Evropské peníze pomohou zlepšit výuku jazyků na základních školách

Zapojení rodilého mluvčího do hodin angličtiny, nové interaktivní výukové materiály… – i to si budou moci nyní školy dovolit díky programu EU peníze školám.

více...
<<  1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 

(celkem 146 záznamů)

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.