Články - Jazyky

Ich liebe dich, aneb jak se společensky znemožnit v 5 minutách

Ich liebe dich, aneb jak se společensky znemožnit v 5 minutách
„Život je příliš krátký na to, abychom se učili německy,“ praví známý internetový vtip. Jenomže německy mluví na 200 milionů lidí, platy na západ od nás jsou dvakrát větší a taková dovolená v Tyrolách taky není úplně k zahození. Takže jsem se rozhodl němčinu neodpisovat. Jenomže jsem to s ní vážně neměl jednoduché.
více...

Expo Australia 2014 – Austrálie přijede za tebou

Expo Australia 2014 – Austrálie přijede za tebou
Společnost AustraliaOnline Vás zve na 11. ročník veletrhu Expo Australia 2014, který je určen pro zájemce o cestování, studium a práci v Austrálii.
více...

Výuka angličtiny z pohodlí domova, splněný sen všech rodičů

Výuka angličtiny z pohodlí domova, splněný sen všech rodičů
Znalost angličtiny představuje pro lidi obrovskou výhodu, a to jak z pracovního, tak ryze osobního hlediska. Je přece příjemné se bez problémů domluvit i na dovolené u moře. Málokdo má ale čas dobíhat na kurzy angličtiny a věnovat se pravidelnému studiu, zvlášť když má doma malé děti. Jak by se vám ale líbila možnost učit se cizímu jazyku z pohodlí vašeho domova? Seznamte se s moderním trendem – výukou angličtiny online!
více...

Kvalitní jazykové kurzy na jednom místě a přehledně, to je FairList.cz

Kvalitní jazykové kurzy na jednom místě a přehledně, to je FairList.cz
Hledáte jazykový kurz a už vás nebaví procházet desítky nepřehledných stránek, kde stejně ani potřebné informace nenajdete? Pak je právě pro vás portál FairList.cz, který pomocí hodnocení usnadňuje výběr kurzů a zajistí vám nižší cenu než u samotného vzdělavatele.
více...

AAVŠ: Nový semestr je na spadnutí

AAVŠ: Nový semestr je na spadnutí
Začátkem roku vždy nastává období, kdy se deseti tisíce studentů rozhodují o svém budoucím studijním zaměření na vysoké škole. Pokud patříte mezi ně a uvažujete o studiu na prestižní a uznávané škole, měli byste si pospíšit. Semestr na Anglo-americké vysoké škole začíná už 6. února 2014 a přináší s sebou jednu velkou novinku.
více...

Jak vybrat dobrou překladatelskou agenturu, aneb znát slovíčka není všechno

Jak vybrat dobrou překladatelskou agenturu, aneb znát slovíčka není všechno
Dali jsme mamce anglickou knížku, a protože jí překlad moc nešel, dokoupili jsme i českou verzi. „Lepší?“ ptal jsem se jí potom. „Ale jo, dobrý,“ odpověděla, „jenom mám občas pocit, že v tom anglickým textu stojí něco jiného než v českým.“ „No to asi stojí, mami,“ řekl jsem, „ale musíš pochopit, že bez toho by to překládat ani nešlo.“
více...

Proč angličtina v Austrálii - práce při studiu a kvalitní kurzy!

Proč angličtina v Austrálii - práce při studiu a kvalitní kurzy!

Něco na té Austrálii asi je… dobře placená práce při studiu, cestování a kvalitní jazykové kurzy – to jsou 3 základní důvody, proč studovat angličtinu v Austrálii. Studentů k protinožcům míří stále více a vracejí se spokojení, plní nových zážitků a cenných zkušeností. Protože Austrálie už dávno není pro české studenty nedosažitelnou destinací na opačném konci světa, pojďte s agenturou Studyline zjistit více.

více...

Znalost druhého jazyka z nás dělá lepší lidi

Znalost druhého jazyka z nás dělá lepší lidi
Turista potká dva bači a anglicky se jich zeptá, kudy se dostane do nejbližšího města. Nerozumí mu, tak to zkusí německy, francouzsky a italsky. Když ani s jedním jazykem nepochodí, rozhodí nešťastně rukama a pokračuje v hledání. Jeden bača se zatím otočí na druhého a říká: „Taky bychom se měli začít učit nějaké cizí jazyky.“ „A jako k čemu?“ odvětí druhý. „Viděl jsi, kolik jich znal tenhle, a stejně mu to nepomohlo.“
více...

KONVERZAČNÍ KURZY ANGLIČTINY ve třech jazykových úrovních, v miniskupinách za super cenu

KONVERZAČNÍ KURZY ANGLIČTINY ve třech jazykových úrovních, v miniskupinách za super cenu
Konečně začnete mluvit a dorozumět se a to pouze za 3 měsíce! Konverzační kurzy angličtiny vedené výhradně profesionálními lektory NYNÍ S LAST MINUTOVOU 20% slevou.
více...

Máte blok z mluvení cizí řečí? Rozvažte si jazyk!

Máte blok z mluvení cizí řečí? Rozvažte si jazyk!
Jazyky mě baví a učím se je už docela dlouho. Po povinné školní angličtině přišla francouzština, kterou následně doplnila i italština. Ačkoliv jsem měla několik jazykových hodin týdně, stále jsem nebyla schopná promluvit, nedej bože s rodilým mluvčím! Vodopád slov jsem nebyla schopna vnímat a jediná reakce, na kterou jsem se zmohla, byla otevřená pusa.
více...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 >> 

(celkem 120 záznamů)

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

Jazykové kurzy v zahraničí

14 jazyků, 40 zemí, více než 200 destinací. Standardní, intenzivní a přípravné kurzy ke zkouškám, business kurzy, kurzy pro manažery, kurzy pro mládež. Nejlepší ceny v Česku plus stálá nabídka slev. Organizace pobytu švýcarskou společností ESL Education s pobočkou v Praze.

Vzdělání jako investice do budoucnosti

„Na VŠMIEP se snažíme o to, aby studenti měli znalosti přesahující jejich obor. Specializujeme se na tři základní obory, které jsou v dnešní době těsně spjaté - ekonomika, IT a právo.“ Rozhodněte se pro studium na soukromé VŠ a vyberte si obor, který Vám Vaši finanční investici vrátí v podobě lepšího uplatnění na pracovním trhu a možnosti pracovního růstu.

Přečtěte si

Barcelona, město streetartu, trávy a anarchie
11. září 1714 podlehla Barcelona španělskému králi Filipu V. a přišla o svoji nezávislost. O 299 let později tvoří Barceloňané lidský řetěz, který se táhne na několik kilometrů, aby demonstrovali svoji touhu po nezávislosti. Nenechte se…
Amsterdam je stav mysli…
Další díl našeho seriálu o zajímavých městech, které byste rozhodně měli navštívit. Co vás čeká? Kde se ubytovat a kde raději ne :)Na co si dát pozor, co rozhodně nevynechat apod. Tentokrát vás pozveme do Amsterdamu.
Srovnejte s námi poplatky spojené s prodlužováním studia
Protáhnout si dobu studia může každý student veřejné vysoké školy o jeden rok, než je standardní doba studia. Ti, kteří z jakéhokoli důvodu potřebují k úspěšnému absolvování vysoké školy ještě další čas, musí počítat s poplatky spojenými…
5 věcí, které teď prostě letí, a vy u nich nesmíte chybět
Každá doba se neobejde bez trendů, výstřelků, ikon a módních aktivit. Dříve frčel tenis a po něm golf, nyní lidé raději nakupují lokální potraviny a vyrábějí všechno ručně doma. Pokud už vás omrzela nekonečná výroba vlastnoručních fotek na…
Jak se poprat s diplomkou
Při pohledu zvenčí se zdá, že psaní diplomové práce začíná usednutím ke klávesnici a končí uložením poslední změny v dokumentu. Každý, koho tato vysokoškolská disciplína potkala, ale ví, že jde o mnohem víc. Pokazit se může ledacos. Od…