Články - Jazykové školy

Letní „speakování“ aneb hledáte letní kurz angličtiny?

Letní „speakování“ aneb hledáte letní kurz angličtiny?

Pokud se chcete se zdokonalit ve svých znalostech cizích jazyků, léto je nejlepší doba na navštěvování jazykového kurzu. Jak najdete dobrou jazykovou školu? A jakou nabídku si pro vás jazykové školy nachystaly?

více...

London Institute Praha pomáhá seniorům s anglickou konverzací

London Institute Praha pomáhá seniorům s anglickou konverzací

Renomovaná jazyková škola LONDON INSTITUTE PRAHA spojila síly s obecně prospěšnou společností ELPIDA a poskytuje v centru Elpida zdarma konverzační kurz angličiny pro seniory s názvem „Na slovíčko s Angličanem“.

více...

Jazykové kurzy v London Institute

Jazykové kurzy v London Institute

„Pořád všude slyšíme, že komunikace nabývá v globalizovaném světě na významu a že cizí jazyky potřebujeme víc, než kdy předtím. Svět je otevřený a nabízí neskýtané možnosti, které však ne vždy umíme plně využít, někdy právě proto, že svou jazykovou vybavenost pociťujeme jako svou slabinu,“

více...
<<  1 2 3 4 5 6 7 

(celkem 63 záznamů)

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si