Články - Hudba

První zastávka festivalu Moravské hrady.CZ již tento pátek a sobotu na hradě Veveří

První zastávka festivalu Moravské hrady.CZ  již tento pátek a sobotu na hradě Veveří

Putovní hudební festival Hrady CZ se v pátek 10. a v sobotu 11. srpna přesune na Moravu. Poblíž brněnské metropole na hradě Veveří tak odstartuje druhá část festivalu, Moravské hrady.CZ. V pátek a v sobotu zde vystoupí špičky české a slovenské pop-rockové hudební scény. Turné České hrady.CZ, které doposud proběhlo v těsné blízkosti hradů Točník, Švihov, Kunětický hora a Rožmberk, zaznamenalo v letošním roce historicky nejvyšší návštěvnost

více...

V půlce srpna Žďár po deseti letech opět omládne

V půlce srpna Žďár po deseti letech opět omládne

Již za dva týdny naplní Žďár nad Sázavou tisíce mladých lidí z celé České republiky. V úterý 14. srpna v podvečer začne 5. celostátní setkání mládeže, které potrvá až do neděle 19. srpna. Po šest dnů budou mladí lidé naslouchat přednáškám a koncertům, učit se novým dovednostem, společně se modlit a radovat se ze svého mládí i víry.

více...

V Ostravě se představí český hudební projekt, který vznikl na severozápadě USA

V Ostravě se představí český hudební projekt, který vznikl na severozápadě USA

Kapela W.O.CH. (Wind of Change) vznikla na severozápadě USA. Právě tato místa byla inspirací pro album, jež bude pokřtěno 11. srpna v Ostravě.
Zakladatel hudebního projektu W. O. CH. a autor alba „Another Phase“ David Ovčačík, pochází z Ostravy, hudbě se věnuje od svých 17 let.

více...

Slovensko zachráněno!

Slovensko zachráněno!

V neděli 24. 6. The Tap Tap představili Slovensku nejen hymnu proti konci světa “Konec světa – zrušeno“, ale také další hity kapely. Zazněla i žhavá novinka - kultovní píseň Richarda Müllera „Po schodoch“. Spolu s kapelou vystoupili také Dara Rolins a Dan Bárta.

více...

Bora Bora – Pirates island

Bora Bora – Pirates island

Nejlepší letní párty Bora Bora – pirates island slaví už 6. Sezónu. Poprvé si užijete tuto letní párty hned na 5ti stagích zároveň na jedné akci.
Kdy? Pátek 15.6.2012 Start 21:00 Zahajovaci noc edice 2012

více...

Kam v létě za dobrou hudbou a zábavou – letní hudební festivaly

Kam v létě za dobrou hudbou a zábavou – letní hudební festivaly

Slunko svítí, noci začínají pomalu být tak teplé, že se vám ani nechce vracet se pod střechu, a blížící se prázdniny už jistě a rychle narušují jakékoli soustředění na školní povinnosti. Pro spoustu lidí k létu neodmyslitelně patří hudební festivaly se širokou nebo naopak velmi úzce specializovanou nabídkou hudebních zážitků, doprovodných akcí, her a setkávání s přáteli.

více...

Majáles kdysi a dnes

Majáles kdysi a dnes

Když jsem se letos (vlastně vůbec poprvé) chystala na Majáles, povídá mi mamka: „To musíš jít, je to tvoje studentská povinnost. O tom psal už i Jirásek.“ Donutilo mě to k zamyšlení. Ne nad Jiráskem, ani nad úrovní mé knihovny (protože Jirásek v ní není), ale nad sebou samotnou. Přece jen, nebyl to pocit sounáležitosti s ostatními studenty, ani touha revoltovat nebo provokovat, co mě táhlo přidat se k davu táhnoucímu do Komárova. Přiznejme si to upřímně, hlavní atrakcí, která mě na Majáles přitáhla silou přímo magickou, byl Vojta Dyk. :))

více...

Majáles letos opět větší

Majáles letos opět větší

Měsíc oslav studentského života byl minulý týden symbolicky zahájen vztyčením májky. Hlavním dnům oslav korunovaných vždy největším open-air hudebním festivalem v daném městě, budou předcházet desítky klubových, divadelných, sportovních, výtvarných a vůbec všemožných akcí.

více...

Kapela UDG vařila speciální várku piva Excelent pro Majálesy

Kapela UDG vařila speciální várku piva Excelent pro Majálesy

Rocková kapela UDG společně se sládkem a loňskými králi Majálesu uvařila v Plzni speciální várku piva Gambrinus 11° Excelent. Ta je určena návštěvníkům nadcházejících studentských oslav. Při této příležitosti kapela představila i zbrusu novou písničku z chystaného alba.

více...

Pirátská párty na kolečkách

Pirátská párty na kolečkách

Kapela The Tap Tap letos už podesáté pořádá celovečerní koncert s hosty nazvaný Párty Na Kolečkách. Na benefičním koncertu kapela představí práci handicapovaných studentů kurzů STUDEO a pokřtí novou písničku The Tap Tap „Konec světa – zrušeno“. S kapelou vystoupí Tonya Graves, Tomáš Hanák, Ondřej Hejma, Xindl X, Robert Nebřenský, Jan Haubert, Miloš Vacík, Markéta Krausová a slavná španělská kapela MILLION DOLLAR MERCEDE$ BAND. Koncert se ponese v pirátském stylu.

více...
<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >> 

(celkem 105 záznamů)

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si