Články - Festivaly a veletrhy

Nejlepší středoškolští prezentéři přednesou své názory na české školství

Nejlepší středoškolští prezentéři přednesou své názory na české školství

Jsou mladí. Umí dobře vystupovat a nebojí se říct svůj názor na dnešní školství. Nejlepší středoškolští prezentéři se sjedou do Prahy, aby přednesli svá vystoupení na téma "Hra školou. Škola hrou." ve finále celorepublikové soutěže v prezentování s názvem Prezentiáda. Souboj jazyků, názorů a graficky vyladěných prezentací se odehraje v pátek 7. května v sídle společnosti Microsoft.

více...

My Better Myself camp naučí užitečnému i pobaví

My Better Myself camp naučí užitečnému i pobaví

Chcete  si zlepšit angličtinu, zjistit něco o svých schopnostech, potkat lidi z různých koutů světa a nemuset kvůli tomu cestovat tisíce kilometrů? Příležitostí pro vás je My Better Myself camp nedaleko Velkého Meziříčí.

více...

Festival Vím, proč volím On tour nabízí kvalitní hudbu i diskuze s budoucími politiky

Festival Vím, proč volím On tour nabízí kvalitní hudbu  i diskuze s budoucími politiky
Různorodá živá hudba v klubech a na náměstích, stolní fotbálek, hry, kvízy, soutěže a diskuze. Tak vypadají akce ve městech, kde se odehrávají koncerty v rámci festivalu Vím, proč volím On tour. Ten od konce března přináší nejen kvalitní hudbu, ale zejména informace o květnových volbách do Evropského parlamentu.
více...

Středoškoláci si vybrali své kandidáty na Prince a Princeznu

Středoškoláci si vybrali své kandidáty na Prince a Princeznu
Studenti středních škol si zvolili své kandidáty na Prince a Princeznu Majálesu. Semifinálový večer se uskutečnil 16. dubna od 19:00 hodin v pražském klubu Hany Bany. Ze šesti uchazečů a šesti uchazeček postoupili celkem tři kluci a tři dívky. O jejich postupu rozhodli diváci na základě speciálních hlasovacích lístků. Kdo získá titul Princ a Princezna Majálesu se však dozvíme až 30. dubna v Letňanech na některé z Majálesových stage.
více...

V královské debatě se utkají všichni kandidáti a představí jejich program

V královské debatě se utkají všichni kandidáti a představí jejich program
Každý správný král by měl umět přesvědčit své okolí a udržet si ho na své straně. Není to jen zábava, večírky a získávání skvělých zážitků. Jsou to právě i ony povinnosti, které dělají krále zodpovědným ve své funkci. To, že budoucí král tyto schopnosti má, si bude moci každý z vás ověřit už 15. dubna v Národní technické knihovně v Dejvicích, přímo v Ballingově sálu.
více...

Klub C už popáté bude patřit iZUN Music Challenge

Klub C už popáté bude patřit iZUN Music Challenge
Přichází další neopakovatelná příležitost pro studentské kapely. Máš-li svého favorita v podobě kapely Band-a-ska či Lola běží, na velkém finále rozhodně nesmíš chybět. Ve středu 9. dubna od 20:30 vyvrcholí již pátý ročník soutěže iZUN Music Challenge přímo v Klubu C. Vítězná kapela si zahraje na jubilejním Pražském Majálesu a také na Miss Agro.
více...

Velký hudební Majáles Contest kapel je za rohem

Velký hudební Majáles Contest kapel je za rohem
Každý z nás se chce občas stát hvězdou a vystoupit před tisíci lidmi. Proč to zrovna letos neumožnit mladým a začínajícím kapelám ze středních a vysokých škol? Majáles Contest kapel je ideální příležitost, která dá vyniknout nejednomu talentu.
více...
<<  1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 

(celkem 157 záznamů)

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si