Články - Divadlo

Pravda a láska musí zvítězit nad lží a nenávistí – morální odkaz Václava Havla

Pravda a láska musí zvítězit nad lží a nenávistí – morální odkaz Václava Havla

Neděle 18. prosince teď již minulého roku. Chvíle bez dechu. Zůstali jsme stát v užaslém zmatku a plány na budoucnost nám vyklouzly z rukou. Vyřvávání vánočních koled v centrech měst bylo přehlušeno narůstajícím tichem. Za okny a na náměstích se zatřepotaly plamínky prvních svíček vyjadřujících soucítění, vděk a vzpomínky.

více...

Chcete být CUTE? Přijďte na Havelku a Adámka do Ypsilonky!

Chcete být CUTE? Přijďte na Havelku a Adámka do Ypsilonky!

V Ypsilonce vypukne 17. 11. 2011 od 14:30 již tradiční festival CUTE dramatiky. Založil ho před několika lety režisér Jiří Havelka. Dnešní podobu mu však dává jeho o něco mladší kolega Braňo Holiček.

více...
<<  1 2 

(celkem 12 záznamů)

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.