Články - Životní styl

Nová podoba pohledu na čas ve stylu binárních hodinek

Nová podoba pohledu na čas ve stylu binárních hodinek

Před více než 10 lety, dostal Anton Kraft zajímavý nápad. Anton chtěl začít s výrobou takových hodinek, které by se lišily od všech ostatních a tímto krokem, tak udělat revoluci na trhu náramkových hodinek.

více...

Sparta u ostravských fanoušků vyvolává vášně, střížkovskou Bohemku fanoušci pohřbili

Sparta u ostravských fanoušků vyvolává vášně,  střížkovskou Bohemku fanoušci pohřbili

STEM/MARK se ve svém dlouhodobém výzkumu zaměřil na výzkum oblíbenosti fotbalových klubů. Fotbalovým klubem, kterému nejvíce fanoušků přeje zisk titulu je AC Sparta Praha,

více...

Blíží se konec krize?

Blíží se konec krize?

Na tuto a řadu další otázek se pokusí najít odpověď jeden z předních českých ekonomů, host Provozně ekonomické fakulty Mendelovy univerzity v Brně (PEF), Pavel Kohout.

více...

Oslava 70. narozenin Chucka Norrise

Oslava 70. narozenin Chucka Norrise

Je tomu právě těžko uvěřitelných 70 let co se zrodila osobnost, která navždy změnila svět bojového umění a potažmo celého sportu.

více...

Jak vylepšit time management

Jak vylepšit time management

Nestíháte, nestačíte a už dokonce ani nesvačíte? Prostě toho „máte moc“? Někdy je toho na nás opravdu hodně, dost často si však tenhle stav sami, a to špatnou organizací času, která nás táhne zpět. Žádný strach, nejste v tom sami.

více...

Příběh čaje a čajové kultury v Česku

Příběh čaje a čajové kultury v Česku

Pokud si pod pojmem čaj představíte sáčkové cosi, co po ránu s ještě nevidoucíma očima zalijete horkou vodou, necháte louhovat, dokud to nezíská přijatelnou barvu, a zasypete to několika lžičkami cukru, aby se to dalo pít, pak vězte, že o mnohé přicházíte.

více...
<<  1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 

(celkem 156 záznamů)

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.