Články

Veletrh Dopráce! 2004

Veletrh Dopráce! 2004
Veletrh Dopráce!, pořádaný sdružením Tribun a Masarykovou univerzitou 2004, nabízí šanci absolventům vysokých škol a mladým odborníkům s praxí, najít uplatnění na trhu práce. Jeho již třetí ročník proběhne 10. - 11. března 2004 v Kongresovém centru BVV.
více...

Blíží se svatý Valentýn a s ním i nejvýhodnější letenky a jízdenky do celého světa

Blíží se svatý Valentýn a s ním i nejvýhodnější letenky a jízdenky do celého světa
Rok se s rokem sešel a na všechny studenty, učitele a mladé do 26 let už čeká oblíbená únorová prodejní akce - VALENTÝN 2004 společnosti GTS international.
více...

Jazykové kurzy ve Španělsku, Itálii a Německu

Jazykové kurzy ve Španělsku, Itálii a Německu
Mílovými kroky se blíží převratná událost v historii České republiky, vstup do EU. Názory na to, zda nám tato událost přinese více výhod než nevýhod, se různí. Jedno však víme už teď s naprostou jistotou: Znalost cizích jazyků už nebude jen znakem vzdělanosti, ale přímo životní nutností. Možnost cestovat a pracovat kdekoli v Evropě je sice lákavá, ale pokud se nedomluvíte lokálním jazykem, příliš ji nevyužijete.
více...

Na studiu v USA je třeba začít pracovat brzy

Kalendář oznamuje únor, horko letních prázdnin a Váš poslední školní rok jsou v nedohlednu a nic nenasvědčuje tomu, že právě teď, na počátku nového roku, je ta nejlepší chvíle, kdy byste měli začít plánovat svou budoucnost na dalších několik let dopředu. Pokud ale máte v úmyslu pokusit se o studium v USA a jste v předposledním ročníku střední nebo vysoké školy, pak je toto zimní období tím nejlepším časem pro zahájení Vaší práce na svém zatím vzdáleném cíli - získání vzdělání na americké univerzitě.
více...

Pozvánka na veletrhy SCHOLA NOVA 2004 a European Education Fair

Pozvánka na veletrhy SCHOLA NOVA 2004 a European Education Fair
Veletrh SCHOLA NOVA 2004 se bude konat již po jedenácté v Praze ve Veletržním paláci od 23. do 25. března. Jedná se o specializovanou mezinárodní akci, která má své nezastupitelné místo v kalendáři veletrhů, které se v České republice uskutečňují v oblasti školství a vzdělávání. Je určena jak pro laickou, tak i pro odbornou pedagogickou veřejnost včetně studentů.
více...

Česko a Rakousko: Společné objevování

Česko a Rakousko: Společné objevování
Od 22. do 25. ledna 2004 absolvuje 22 studentů postgraduálního studia „ Interkulturelle Kompetenzen „ při Donau-Universität Krems vzdělávací modul na Österreich Institutu Brno. Tento vzdělávací program je připraven pro vedoucí pracovníky z oblasti hospodářství, politiky a správy, kultury, médií a turismu, kteří se pohybují v mezinárodním prostředí, a kteří si chtějí zlepšit své komunikační kompetence s příslušníky jiných kultur.
více...

Z Máchova kraje

Náš děda posuzuje kraj podle toho, jak velký tam mají zemáky, neboli brambory, a jak daleko jsou se žněmi. Nutno říct, že když v té oblasti mají menší brambory a zelenější oves, stoupne tomu človíčkovi jeho sebevědomí zemědělce. A my mu to přejeme, protože on je dobrý hospodář. My mladší, co už se do zemědělství tak nehrneme, posuzujeme neznámý kraj nejprve asi podle krajiny a pak podle lidí.
více...

Dobrý kůň

Dobrý kůň

Válka je vůl! Dejte šanci míru! Ani nevíte jak mi tyhle slogany lezly v šedesátých letech na nervy.

více...

Škola s certifikátem vysoké kvality

Škola s certifikátem vysoké kvality
Goodwill. Co je to Goodwill? Ve slovníku lze najít více významů tohoto slova : Dobré jméno, důvěryhodnost, dobrá pověst či dobrá vůle. V přeneseném smyslu slova i záruka kvalitních služeb i nadějná budoucnost. „ Se školou dobrého jména si nemůžete udělat špatnou pověst.“ Tak zní slogan školy...
více...

Jaký byl GAUDEAMUS® 2003

Jaký byl GAUDEAMUS® 2003
Ve dnech od 21. do 24. října 2003 proběhl v Brně jubilejní 10. ročník veletrhu pomaturitního vzdělávání Gaudeamus® 2003. Veletrh letos zaznamenal rekordní návštěvnost i počet vystavovatelů v celé své historii. Mezi vystavovateli již podruhé nechyběl ani portál pomaturitního studia Vzdělání.CZ.
více...
<<  1 ... 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 >> 

(celkem 2318 záznamů)

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si