9. narozeniny klubu LE CLAN

 

9. narozeniny klubu LE CLAN

9 NEJLEPŠÍCH ČESKÝCH DJ‘s SPOLU S 9ti ĎÁBLY A 9 ĎÁBELSKÝCH SHOW

Pátek/Friday 27. 3. 2009

Start: 23:59

Vstupné: na místě 249,- Kč

LE CLAN, Balbínova 23, Praha 2

VOLNÝ VSTUP PRO DÍVKY CELOU NOC

TY NEJLEPŠÍ SHOW BUDOU MEZI 0:00H A 3:00H

DJs: ORION, TOSSIT, SUPRISE, PAT HEART, SOUTH SOUL, ALEX DOCHE, DJANE KATIE, DAVID BOWLES, ANGEL CHARLIE

Už je to tady – 9. narozeniny vašeho oblíbeného klubu LE CLAN. Tentokrát jsme pro vás připravili velmi speciální party na které můžete očekávat maximální prožitky. Budete mít to poťešení užít si 9 DJs, kteří pro vás mají připravené sety speciálně pro tuto příležitost, dále potkáte 9 ďáblů Le Clanu. A příběh pokračuje cestou 9ti místnostmi Le Clanu – 9 kruhů pekla – které budou pro vaše nezapomenutelné zážitky otevřeny celou noc a uvnitř kterých můžete sledovat 9 ďábelských show. Pro úplně maximální potěšení jsme pro vás připravili 9 naprosto legálních drog – smarts – které jsou z přírodních látek a jsou momentálně obrovským hitem v USA. Budou úplně zdarma pro prvních 200 návštěvníků.

Smarts jsou tablety z přírodních substancí a jsou naprosto legální.Hlavní přísadou je přírodní výtažek z amino kyseliny 5 HTP, látka, která může přímo nahradit serotonin v mozku. Serotonin je neurotransmiter, který navozuje příjemné pocity. K této látce byl přidán silný výtažek z byliny St.John, která násobí hladinu serotoninu ještě více. Spojení těchto dvou přísad dělá z Mood Doctor “super serotoninový urychlovač”. Pokud se tedy cítíte smutní, na dně a nebo v depresi, užijte Mood Doctor a objevte, že se velmi brzy začnete cítit více živí a vřelí. Mimoto je Mood Doctor ideální pro lidi, kteří mají problémy se spánkem.

Party bude na dvou stages s 9ti oblíbenými DJs. Horní patro bude více pro chill out atmosféru, kde budete moci vychutnat hudbu a zábavu s vašimi přáteli, zatímco dolní patro bude vaší taneční plochou, kde budete moci zažít pravou taneční euforii.O dobrou atmosféru se postará team Djs následován velkou skupinou dobře naladěných přátel a celebrit z české scény.

Předprodej vstupenek a info: dmitry@starmixparty.cz nebo na tel. čísle 777 754 741

Více info na:

www.starmixparty.cz
www.starmixparty.cz/hiphopkemp
www.myspace.com/hiphopkemprussia
www.czechtoday.cz
www.ptel.cz

Přidáno: 18.03.2009, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.