3 různé prostory, ve kterých lze velmi dobře využít korkové nástěnky a tabule

Velké množství informací, aktualit, upozornění a novinek nezřídka způsobuje, že se ve věcech začneme ztrácet. Nejenže si nepamatujeme, co máme v daný den všechno udělat, ale také nemůžeme v hromadě tiskopisů, papírů a složek najít ten správný kus listu vytrženého ze sešitu, na kterém máme např. termíny zkoušek, telefonní čísla do školy a další důležité informace. Způsoby využití korkových nástěnek a tabulí

Korková nástěnka v domácnosti 

Děti kteréhokoli věku si rády vystavují své výtvory ve svých pokojíčcích. Korkové nástěnky v tomto případě výborně poslouží. Jsou měkké, takže se s nimi dětem dobře pracuje a mohou si obrázky měnit, kdy se jim zachce.  Mohou si vyvěsit i rozvrh hodin, letáček ze školy s informacemi o školním sběru, nebo soupis potřeb, které si nabalit každý čtvrtek do plavání.

Korková nástěnka dobře plní funkci i v kuchyni, která je všemi členy rodiny hojně navštěvovaná. Celá rodina tak bude informována, které dítě kdy končí v konkrétní den ve škole, stejně jako o mimořádných událostech, jako je vyzvednutí zimních bund z čistírny, odstavení elektřiny, návštěva lékaře a jiných. Může i okrášlit prostor, umístíte-li na ni fotky, obrázky nebo dekorace spojené s ročním obdobím, nebo nadcházejícími svátky.

Korkové tabule ve školách a školkách

Účelné a efektivní využití najdou korkové nástěnky a tabule i ve školkách a školách. Opakované obměňování informací pro rodiče, žáky a studenty bude snadné a rychlé. Tabule poskytnou dostatek prostoru i k výstavám prací žáků k různým příležitostem v době vánoc, svátku matek, velikonoc a dalších. Dají se umístit jak na chodby a být přístupné všem návštěvníkům, tak i do tříd a být k dispozici výhradně dětem.

Kanceláře a pracovny

Vyvěšení prací a povinností, které jsou důležité a je potřeba udělat je co nejdříve vám pomůže k lepší organizaci času a úkolů. Pořídíte-li si větší korkovou nástěnku, nebo tabuli, může být rozdělena na několik částí. Každá z částí bude plnit jinou funkci, přitom ale bude vše pohromadě, na očích, lehce kontrolovatelné a stále k dispozici.

Různé velikosti korkových nástěnek a tabulí, ale i další vybavení, které uplatníte v zaměstnání, škole i domácnosti zakoupíte v e-shopu Abstore.cz. Spokojení zákazníci ocenili tento e-shop zlatým certifikátem Heuréky Ověřeno zákazníky.

 

Přidáno: 27.03.2014, Zdroj: AB-STORE s.r.o.

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.