25 let vydavatelství Indies. Byli jsme u toho!

Vzdělání

V sobotu 14. února mnoho z vás slavilo sv. Valentýna, ale v Sono Music Clubu se sešlo několik set milovníků dobré hudby k oslavě lásky k této kultuře. K 25.letému výročí uspořádalo vydavatelství Indies multižánrový festiválek pro celou rodinu.

Na programu bylo dětské divadlo, stálice našeho hudebního nebe, ale i začínající umělci. Celý prostor Sona Music Clubu ovládly různé žánry. Na akustickém pódiu přímo u vstupu obklopeném miniherničkou se vystřídali Bongo Bombarďák, Lucie Redlová, Karel Vepřek a Marcel Kříž, Jananas a Beňa & Radvany.  Hlavní podium patřilo kapelám Ciment, Jablkoň, Docuku & Jitka Šuranská, Tomáš Kočko & Orchestr, Trbant, Už jsme doma a Čankišou. Večer provázel  Martin. E. Kyšperský, leader kapely Květy.

Po folkovém nářezu Tomáše Kočka & Orchestru se na pódiu objevili ti nejdůležitější, bez nichž by nebylo co slavit, a hromadný přípitek odstartoval druhou půlku festivalu. Klub houfně opouštěly hloučky dětí, pro které bylo na odpoledne připraven bohatý doprovodný program, a které celé odpoledne dokázaly roztančit nejen své rodiče.

Závěrečná afterparty byla pod taktovkou DJ Miss B. Indies opět připravilo výbornou akci v krásném prostoru Sona. A doufejme, že tento nezapomenutelný večírek odstartoval dalších 25let tohoto vydavatelství. Všichni z redakce Vzdělání.CZ přejeme, ať se stále daří!

Více o akcích Indies Scope najdete na stránkách www.indies.eu

Foto zdroj: Petra Břínková Sochová

Přidáno: 17.02.2015, Zdroj: Indies Scope Records Autor: Petra Břínková Sochová

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.