22. Podzimní knižní veletrh - již tento pátek!

Nakladatelství HejkalUž tento pátek 19. října začne v Havlíčkově Brodě největší událost knižního podzimu v Česku - 22. Podzimní knižní veletrh. Zúčastní se ho rekordních 170 vystavovatelů a v doprovodném programu vystoupí více než 70 spisovatelů především z Česka, ale několik také ze zahraničí.

Přikládám nejnovější a snad již definitivní verzi doprovodného programu a srdečně Vás zvu na veletrh a na úvodní tiskovou konferenci (v pátek 19. října v 10.05 v salonku 1 v prvním patře Kulturního domu Ostrov v Havlíčkově Brodě). Promluví na ní nejen spolupořadatelé doprovodných programů, ale zejména spisovatelé - Michal Viewegh, Martin Reiner, Berivan Dosky, Saša Stojanovič a další.

Podrobné informace o 22. Podzimním knižním veletrhu najdete na stránkách www.hejkal.cz.

Přidáno: 18.10.2012, Zdroj: Nakladatelství Hejkal

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.