20.000,- Kč za správné slovo na správném místě

Österreich Institut Brno opět vypisuje soutěž o nejlepší kurz “Němčina na míru“

I letos hledá Österreich Institut Brno v soutěži "Němčina na míru" nejlepší nápady, jak může vypadat jazykový kurz šitý na míru, aby bylo použito správné slovo na správném místě: Jaké znalosti němčiny potřebuje čelistka, která je na turné po Rakousku? Jak se má domluvit student, který v létě pracuje jako číšník v Německu? Komu se podaří vymyslet nejlepší kurz pro tyto či další příležitosti, získá až 20.000,- Kč. Vítězný kurz bude realizován v praxi, jazykové znalosti němčiny nejsou podmínkou.

Vloni bylo zadáno celkem 139 kurzů v rámci všech Österreich Institutů v Evropě, což není věru málo. Letos jsou požadavky konkrétnější a téma je zaměřeno mnohem více na praktické využití jazyka. Do 20. dubna 2008 je možné zadávat všechny “němčiny na míru“ online na webových stránkách Österreich Institutu Brno (www.oei.cz). Pro inspiraci je tamtéž k vidění 16 návrhů z minulého ročníku včetně vítěze. Znalost němčiny ani zkušenost s kurzy němčiny není podmínkou, zúčastnit se mohou jednotlivci i skupiny.

Vítězové budou voleni ve dvou kolech: Po uzávěrce je možné od 21. dubna do 18. května o návrzích kurzů hlasovat online. Při veřejné prezentaci 18. června budou pak nejlepší návrhy představeny autory exkluzivní porotě, která z nich vybere tři nejlepší. Výherci obdrží atraktivní peněžní ceny ve výši až 20.000,- Kč. Tuto cenu předá hlavní sponzor soutěže, banka Oberbank AG pobočka Česká republika, konkrétně filiálka Brno, Lidická 20, zastoupená ředitelkou Ivonou Janstovou. Vítězný návrh bude realizován Österreich Institutem Brno.

Přidáno: 17.04.2008, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si