2 volná místa pro české účastníky na školení Job Hunting DIY

Na školení Job Hunting DIY - employability and communication skills (v rámci programu Erasmus+) pořádaném Mladiinfo ČR se uvolnila dvě místa pro české účastníky.

O co jde

Školení Job Hunting DIY je určené pro pracovníky s mládeží, mladé lídry a organizace z zemí Višegradské čtyřky (ČR, Maďarsko, Polsko, Slovensko), kteří chtějí získat schopnosti a znalosti nezbytné pro mladé lidi v oblasti komunikace a zaměstnatelnosti, se zaměřením na mezinárodní rozvoj.

Kdy, kde, kdo, pro koho

Datum: 24.4. - 1.5. 2016
Místo: Evropské školící centrum, Litomyšl, ČR
Pro koho: 24 účastníků z řad pracovníků s mládeží, školitelů, mladých lídrů, dobrovolníků a/nebo členů mládežnických organizazcí ze zemí Višegradu
Školení bude probíhat v angličtině

Za co

Ubytování, jídlo a cestovních náklady jsou hrazeny z prostředků Erasmus+.

Přihláška

Na kurz se zájemci přihlásí vyplněním tohoto formuláře: http://goo.gl/forms/D1pWUK5EUQ
Termín pro přihlášení je prodloužen do konce března.

Více informací naleznete na stránkách Mladiinfo.cz nebo nás kontaktuje na jobhuntingdiy@gmail.com.

Zdroj obrázku: Mladiinfo.cz

 

Přidáno: 18.03.2016, Zdroj: Mladiinfo ČR z.s.

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.