1. reprezentační ples Metropolitní univerzity Praha

Metropolitní univerzita Praha - logo

Národní dům na Smíchově bude 4. března 2009 večer patřit studentům, pedagogům, zaměstnancům a hostům Metropolitní univerzity Praha. Právě zde se uskuteční historicky první univerzitní ples.

K tanci a poslechu bude hrát plesový orchestr Magnum Jazz Big Band, revivalové kapely Professor a Followers a také kapela Effect studenta Václava Balista, který studuje 4. ročník oboru Mezinárodní vztahy a evropská studia. Návštěvníci plesu budou moci rovněž obdivovat taneční umění profesionálních tanečníků, jejichž vystoupení bude v rytmu latinsko-amerických tanců. Mezi další doprovodné body programu patří např. barmanská show nebo yoyo show. Poslední zbytky energie budou moci návštěvníci vybít při závěrečné diskotéce s DJ Olinem.

Celým večerem bude provázet moderátorka České televize Marcela Augustová. Vstupenky neprodané v předprodeji se budou prodávat i na místě konání plesu - ve středu 4.3.2009, ve foyeru Národního domu na Smíchově, a to od 19:00. Ples začne v 19:30.

Přidáno: 03.03.2009, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.