1 přihláška, 3, stáže, 9 měsíců zkušeností Startuje unikátní program stáží UNI CHANCE

Pokud čteš tyto řádky, možná jsi právě začal měnit svůj život. Příležitost, kterou ti představujeme, přichází náhle, a pokud se jí nechopíš, už možná ani nepřijde. Jestli máš motivaci na sobě pracovat a zájem objevovat a rozvíjet svůj talent, přihlas se na unikátní devítiměsíční stáž UNI CHANCE, během které se podíváš do špičkových firem, jako je Penta, Ogilvy a Leo Express. Srovnej jednotlivé firmy, branže a ujasni si, ve které oblasti je tvá budoucnost.

PŘIHLÁŠENÍ

Pro zahájení cesty za úspěchem musíš nejprve vytvořit strukturovaný životopis v anglickém jazyce na UNIjobs.cz. Tam k němu rovnou připoj i motivační dopis – pár odstavců, ve kterých popíšeš, proč se chceš programu zúčastnit. Tyto dvě formality odešli nejpozději do konce května. Jedinou podmínkou účasti je studium 3.-5. ročníku v akademickém roce 2015/2016. Výhodou je ekonomické zaměření, ale není to podmínkou.

VÝBĚR

Všichni, kdo zašlou řádně vyplněnou přihlášku podstoupí logicko-analytický test. To bude první zkouška, která hodně zájemců vyřadí. Se stovkou nejlepších řešitelů si zaměstnanci UNIjobs.cz seznámí blíž přes video pohovor. Ten bude zásadní, do dalšího kola z něj postoupí jen dvacet studentů. A to vše se musí stihnout ve dvou týdnech od 1. do 14. června.

WORKSHOP

Video pohovor řady zájemců výrazně proseje, zbyde jen dvacet nejlepších. Je čas na oddech. V pondělí 15. června je pro semifinální dvacítku připravený workshop se zástupci renomované módní business značky T. M. Lewin o tom, jak se do práce v Pentě, Ogilvy nebo Leo Express vhodně obléct.

ASSESMENT CENTRUM (17. 6., závěr)

Už se pomalu blížíme do finále. Přichází ta největší výzva – assesment centrum. Tady se dva dny po odpočinkovém workshopu budou řešit případové stude, plnit týmové i individuální úkoly a už sami zástupci firem vyberou šestici vítězů. V AC se můžou uchazeči opravdu vyřádit a ukázat, co v nich je. Je to stádium výběrového řízení, na které se nedá moc vědomostně připravit, ale důležitější bude sebeprezentace a charisma.

NÁSTUP

Kdo došel až sem, má vyhráno. TOP 6 může rozjet svou vysněnou kariéru. Do každé ze tří společností nastoupí v daný cyklus vždy dva studenti, ve které stráví čtvrt roku. A tak se všichni prostřídají všude. Kariérní maraton startuje 1. října, takže se všechno stihne ještě před začátkem léta. A aby absolvovaný módní workshop nepřišel vniveč, dostanou všichni výherci oblek a košili od T.M.Lewin zdarma. Asi už není potřeba dodávat, že pokud se v jedné z firem stážista osvědčí, mohou si ho tam nechat! Tato mimořádná zkušenost rozhodně rozzáří každé CV. Tak co, jsi připravený? Nastartuj svůj kariérní maraton už dnes. Přihlašování končí 31. května.  Více informací na www.unichance.cz.
 

PENTA

Původem středoevropská investiční skupina založená v roce 1994. Specializuje se na dlouhodobé investice zejména ve zdravotnictví, finančních službách, maloobchodu, výrobě a realitním developmentu. Z lokální firmy Penta vyrostla v mezinárodní skupinu s investicemi na více než deseti trzích Evropy. Její portfoliové společnosti poskytují zaměstnání více než 30 tisícům lidí. Skupina vlastní aktiva v hodnotě 6,5 miliardy eur.


http://www.pentainvestments.com/

OGILVY

Svět reklamy se mění rychleji než kdy dřív, nové komunikační kanály se objevují ze dne na den a dekádami prověřené postupy ztrácejí platnost stejně rychle. Naším posláním je nejen pomoci marketérům se na tyto změny adaptovat, ale hlavně je předvídat a využít je v jejich prospěch. Věříme, že ta nejlepší řešení vždy kombinují kreativitu a efektivitu. Krédo Davida Ogilvyho „We sell or else“ je stejně platné dnes jako před padesáti lety.

http://www.ogilvy.cz/

LEO EXPRESS

Inovátor tuzemského pojetí dopravy, i díky moderním technologicky vyspělým vlakům vyrobených švýcarskou společností Stadler. Nejmodernější a velmi úsporné vlaky LEO Express jsou nízkopodlažní, plně klimatizované elektrické jednotky aerodynamického tvaru, vybavené špičkovými technologiemi a interiérem speciálně navrženým pro dálkovou dopravu. Jejich cílem je systematické zkvalitňování veřejné dopravy a s ní spojených služeb ve státech střední Evropy.

http://www.le.cz/

Přidáno: 21.05.2015, Zdroj: UNIjobs.cz

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Práce v Dánsku: Individualita a odpovědnost
Když jsem před třemi lety poprvé přijela do Dánska a rovnou se tam při té příležitosti přistěhovala, všechno bylo nové a jiné. Najednou jsem se ocitla v zemi, kde zima není překážkou pro cyklisty a kde si lidé…
Cestování – nejlepší životní investice - recenze knihy
Kniha Cestování – nejlepší životní investice je zajímavá nejen tím, že je jakýmsi motivačním a kariérním rádcem, ale navíc je i biografií autora, který čerpal ze svých zahraničních zkušeností. Lukáš sice našel…
Jak na levné cestování?
Láká tě dobrodružství a vůně dálek, ale bojíš se, že nemáš dost peněz, aby se tvé cestovatelské sny uskutečnily? Chceš si užít parádní léto u moře, v horách nebo vyrazit na prázdninový trip po vlastní ose, ale…
Začít spolupracovat se zahraniční univerzitou není nic složitého
Nemáte zkušenosti s podáváním projektů spolupráce se zahraničními vysokými školami? Poradíme vám, jak na to!